Recent content by Transformer

  1. Spam

    ako dodjem sa svojom ekipicom cekace te rew na megdanu jebace ti nanu :cool:
  2. Spam

    Hos Marko i na 32 da dodjem da me zaobidjes ?
  3. Spam

    :p <3
  4. Spam

    A meni Doca :(
  5. Spam

    Dobar fajt nemoj se izvlacit jaci smo za klasu i tjto proradio inat Bosanski , svaka cast na borbi nekad dobijes nekad izgubis vidimo se na nekom sljedećem svijetu Sretno ;)
  6. Spam

    Doduse hahah Nego hocemo noblat sta dosadno je , samo ja nemam offa presusio sam haha al udaracu deffom imam 100k stoji djaba hahah
  7. Spam

    Vidim vodju nam noblo pa reko da pokazem koje babuka pa i ja vaseg mozemi se :rolleyes:
  8. Spam

    Anele gdje su ovi misevi tvoji usutili se ? ulijetaci u klastere velikani bogovi dzamije nestalo free sela tw stats ne radi An an bip bip , Tomek cujem da se kurcis , vraticu i tebe na tvornicke ko sto je i ilegalac otiso , obecavam poy
  9. Spam

    Sta je bilo misevi ? mirni ste i ne provocirate vise ? Hocemo koji prljavi udarac zadat u vasem stilu ?
  10. Spam

    Hah .. os deku da se pokrijes po glavi ? :oops::oops:
  11. Spam

    Kuc Kuc cujemo l' se ee jeste tu ???? Marko jesi na liniji , aparatima djesi sta si ? Ivek sta kazes ? kuc kuc aaa mama zovi 122 HAHAHAH
  12. Spam

    Ajde Ivek smrdo pisi malo kuc kuc haha Pjana iskuliraj se i mi kad se nabijemo bude nam krivo al ovo je porazavajuce hehe poy bacite koji offic i na mene da stignem shaloma :D
  13. SPAM

    Trazi Edo 3 da garantuju za mene da udjem u Crnce :D Francetic , Sasa i Stipe evo garantuju saljite poziv ulijecem uz pjesmu
  14. Spam

    Hr30 nisam igro aktivno kao ni Stipe , Uk nisam igro pogotovo odma na pocetku reko da nemam vremena , ne znam o cemu pricas haha Ivek svaka cast uzeo si 2 sela koja se nisu ni branila , i ono prvo sto si mahno imalo 5k deffa medju 150 crveni na 15 nuka jado jadni hahah i dalje si botina da...
  15. Spam

    Ide postar kur-* mu je ostar bjez te zene bice te sta ? :eek: Cuj Tome propalog igraca :D Ilegalac i dalje na aparatima Doctor po dobrom starom obicaju kiti se tudjim perjem , slepa se od kako igra uz druge dodje tu prozove Vedada koji ga je ubio ko macku na fronti kad je bio sam Ima ovaj Ivek...
Top