Recent content by tuga

  1. Pitanja u vezi zatvaranja svjetova

    kad krece zavrsetak i koja su stvarna pravila istog 23.10 je
  2. Milos Is Back vs. COMA/KOMA

    pa sta si drugo ocekivao pao si svojom vlastitom greskom
  3. Kraj napokon

    postujem to, jer je statistika jedini relevantan pokazatelj kakvo je stanje u tom svijetu ali ne mogu vjrovat da se niko ni sa kim ne svađa na tom svijetu kao naravno na ostalim nije valjda da je to najbolji svijet po nacinu igre gdje se ne moze naci ni jedna zamjerka igracima
  4. Kraj napokon

    ali bi bilo zanimljivije kad bi se znalo do kojeg nivoa je doslo malo vise podataka bi svima bilo zanimljivo procitat jer ovaj svijet kao da je nezanimljiv svima veoma malo se o njemu pise
  5. Patrioti

    ha ha ha ha pa niste ni krenuli a vec ste ledeni samo sto jos niste ni svijesni puno price a malo rada je vaša strategija poznato i već viđeno ali bez rezultata dokazano
  6. INSANE vs PLEME i akademije

    Balicu daj ohladi malo,sta je tebi pa ne mora ,sam znas svako imat isto misljenje o nekom. Ako je meni ta osoba dobra ne mora tebi i obratno kojeg vraga pokusavas objasnjavat kako ta ista osoba nije dobra kad sam znas da je to uzalud prica jer svako ima pravo za sebe da odredi ko mu je dobar a...
  7. INSANE vs PLEME i akademije

    Kakave sve gluposti covjek nije u stanju izgovorit ili napisat,ne mozes povjerovat daj te ljudi pustite price kraju, igraj te i kroz igru dokazite da ste to sto ste sebi umislili da jeste ako vas PLEME nadvlada na s4 i pobjedi sve sto sad iznosite pada u vodu i vise vas niko nigdje nece...
  8. RUSSWAY vs. LOVAC

    Pa ja te starcevicu nikako ne razumjem sta ti smeta,ako vam je jedan igrac objavio rat koji ima svoj savez i sto je najgore do sad ima povoljne ratne bodove u ratu sa vama jos ces ga optuzit da je vidovit ili ima spiju kod vas koja mu kaze ko kod vas igra ko ne igra sto je najgore po njega...
  9. RASTA vs WST

    ----------------------- ti nemas pojma ni gdje se sad nalazis niti kuda ces da ides mislim da ti cak nisi svijestan ni sta sad radis u ovoj igri naravno tako da ne lupaj, kako si upao na svijet dva tako si jos brze ispao unistio si od jobubea acc svojim neznanjem
  10. Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

    Bez puno price,bar sa moje strane jer vidim da rasprava nije bas u najboljem svijetlu prikazana a za to nema bas nikakve potrebe ovo je samo igra i nista vise tako da mogu cestitat barbarima na osvajanju svijeta
Top