Recent content by vule bradonja

  1. Poredak plemena

    olokoć šokoloć? :D
  2. Plemena verzije 8.17

    ako su izjednačili igrače sa premiumom sa ovima koji ga nemaju, onda je to korak nabolje koji nisam primijetila i bravo za to. koristim premium, pa ne vidim takve promjene. ono što mene smeta je to što nema opcija da mogu da se vratim na stare postavke po pitanju ovih nebitnih - šminka stvari...
  3. Plemena verzije 8.17

    hahah i ja sam kartu tražila,a ne znam da li bih je do sutra našla da me nisu upozorili da se nalazi između pregleda i izvještaja. mislim, logično baš :woot: volim promjene, ali ovo je sve stumbano i ne bi bilo loše kad bi postojala opcija da se onaj kome se ne sviđa, može vratiti na staro...
  4. Plemena verzije 8.17

    katastrofa. da li uopšte postoji mogućnost da se vratim na staro? ima li negdje u postavkama predviđen GUMB za to? :hahaha:
  5. Manipulacije

    ovdje se više ne zna ko je koga, kako i na kojem serveru izmanipulisao. ko bi rekao da će vule režirati sapunice :woot:
  6. Manipulacije

    ma mnogo ste spustili tenzije ovdje. gdje je onaj ranjeni da malo popravi stvar :(
  7. Manipulacije

    hehe ja ne smijem da pisnem, sale zaprijetio... a svašta bih još rekla :D
  8. Manipulacije

    čekamo jesen :* :love:
  9. Manipulacije

    hahahaha samo sam čekala šta će ovaj ranjeni da lupi na ovu istinitu činjenicu :D
  10. Manipulacije

    prava igračina se ne bi hvalila sa tim, jer bi znala da nije za pohvalu činjenica koliko vam je nukova, igrača i diplomatija trebalo da uzmete tih par sela od TCO-a bruka baš. nije ni čudo da gasiš nalog :)
  11. Manipulacije

    upravo u postu koji si naveo, a što dokazuješ i svojim noblanjima. a što se tiče ovoga, ja sam samo čestitala ovima što ostaju. ti si taj koji je ljut i neprimjereno se ponaša, te svojom ljutnjom skreće temu nebuloznim postovima lp
  12. Manipulacije

    to šta bi ti uradio i šta radiš ti inače, ne pripisuj drugima
  13. Manipulacije

    očito je nekima više od života. žalosno, ali život je surov. ne znaju svi da se nose sa svojim problemima. uvijek im je neko drugi kriv jer su zakazali u nečemu :( ooops izvinjavam se. nisam znala da ovaj što koristi jadne riječi igra na nalogu gamma. sry ne znam što si se prepoznao u...
  14. Manipulacije

    razumijem da si pogođen situacijom :D btw, respect za igrače koji nastavljaju u svakom slučaju. a tebi ako to smeta, iskuliraj. udahni duboko par puta prije nego za nekog ko fino misli kažeš nešto onako jadno ;)
  15. Manipulacije

    pa očito nisi shvatio dobro. pročitaj polako i sa razumijevanjem :D
Top