Recent content by winnetou

  1. Pitanja i odgovori

    ma za mene je izgleda i zavrsio. Stvarno nemam volje da gradim grad ponovo.....Ali ok ako se nezna jos uvijek nista.
  2. Pitanja i odgovori

    Izvinite ako sam dosadan ili tako sta ali me interesuje kad ce se otvoriti novi svijet.... :)
  3. Mala Pomoc 0ko Skripti....

    ama stvarno sam smotan. Ima li neko od vas TW? da mi to namjesti kako treba jer ja nikako da to odradim.. ajd plz ako neko moze i ima vremena nek me doda na skype nick: elvis.salkic pa da mi to napravi
  4. Mala Pomoc 0ko Skripti....

    ma ljudi jesam ja botina ali nisam tolika. Sve sam bio uradio, sve u detalje.Imam premium ali kad kliknem na ono farm sto sam napravio u brzom izborniku nista se ne desava. moguce da sam nesto drugo pogrijesio
  5. Mala Pomoc 0ko Skripti....

    http://forum.plemena.com.hr/showthread.php?t=800 ova scripta. odradio sam sve korake, mada nisam siguran za ovaj notepad. jel njega treba negdje ubaciti se ima ili se ovo moze sacuvati u biljske na igrici?
  6. Mala Pomoc 0ko Skripti....

    Kopirao sam skriptu u brzi izbornik i odradio sve korake ali ne kuzim kako funkcionise ostalo. ako moze mala pomoc, hvala
  7. =dR=

    Dark Ridders je osnovao Winnetou. Pleme sam osnovao samo iz razloga da bih nasao aktivne igrace koji znaju igrati jer zeljno iscekujemo iduci svijet koji se otvara. Ne nadam se velikom uspjehu na ovom svijetu, ali tu smo da zabavljamo raju :ook::ook: bit ce gusto dok ne padnemo i onda cemo...
  8. Mravi

    nema od mrava nista. Ev ih vecine kod mene u plemenu.... tako to inace ide kad se igra na bodove i na mnogo ljudi :)
  9. AlkoSi

    Alkosi bravo za vas. Jesam vam neprijatelj u igri ali cestitke. Razvaljujete stvarno..
Top