Novi sustav paladina - tema za komentare/pitanja

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
S obzirom da uskoro kreće naš prvi svijet s novim sustavom paladina - možete ih imati više, razvijati im vještine itd. Sve o tome možete saznati klikom na ovu poveznicu, a u ovoj temi slobodno javite svoje dojmove / pitanja.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa et', igram već jedan ovakav svijet, i mogu reči da je pravo kul...
 

pjanone

Member
Reaction score
38
Zasto? Mislis da neke novosti u igri nisu dobre?
Da, zapravo mislim. Prvo jeste dobro što se igrica poboljšava i sve to ostalo, to stoji, to je uredu. Treba poboljšavati igre, i ne samo igre, nego inače nešto. Ali ova poboljšanja su 50% dobra 50% nisu. Jer igrači su navikli na onaj standard od prije par godina i draže je svakome igrati po tom standardu nego sa nekim inovativnostima sa ovim paladinima, da možeš imati 10 paladina ako imaš 100 sela (ako sam dobro razumio, jer sam na brzinu to jednom samo pročitao). Ne da su 'svi' igrači navikli na stari standard nego vjerujem da jeste ona stara škola. Pa burza je sama po sebi sjebala dosta igricu. Može biti pozitivna ako nemaš para za premium i onda skupljaš na par svijetova premiume preko burze i igraš kroz 3-4 svijeta kad skupiš makar 6-8k pba.. Smiješno stvarno. Igrica se kvari za one stare igrače, ja nisam toliko stara škola, ali igrao sam još na .ba svijetovima tako da znam taj standard ove igrice. Onda, evo uzet ćemo za primjer svijet 23, ove nagrade za pobjednike. Završio sam na trećem mjestu i za to dobio 500pba. To je dva i pol mjeseca korištenja premium računa. A koliko je svijet trajao? Smiješno opet. I naravno ja samo izražavam svoje mišljenje, ko se ne slaže sa mnom, ima svoje mišljenje. Ja lično mislim da se igrica dosta promijenila u odnosu na par godina i da je time izgubila dosta dobrih i velikih igrača. Ima tu još štošta za napisat ali već sam predug tekst napisao, tako da ne bih nikoga da smaram previše. lp
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Imam jedno pitanje:
Ako ja posaljem svog paladina nekome u pojacanje, i taj moj paladin ima npr. 15% pojacanje za koplja, da li ce on pojacati snagu svih kopalja u branjenom selu za 15%, ili samo mojih , koja su tamo, ili nece uopce pojacavati snagu kopalja u tom selu?
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Jako neozbiljno od strane admin tima plemena.com....Evo sad će skoro mjesec dana kako vam je postavljeno pitanje od strane Marija Terezija, a i dalje odgovora nema..ogroman - za administraciju!
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Imam jedno pitanje:
Ako ja posaljem svog paladina nekome u pojacanje, i taj moj paladin ima npr. 15% pojacanje za koplja, da li ce on pojacati snagu svih kopalja u branjenom selu za 15%, ili samo mojih , koja su tamo, ili nece uopce pojacavati snagu kopalja u tom selu?
Bonus se odnosi samo na tvoje jedinice.
 
Top