Rat - PDP vs NW , NW-a

nikname

Active Member
Reaction score
19
joj dvadeset i jedan miliJon hehe

daj si spamaj ti tamo u svome kutu gdje vam je i mjesto jel ne primječuješ naziv ove teme i da je tema sa eag zaključana nekako neče nitko pričat savama osim adina ko got to bio
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
daj si spamaj ti tamo u svome kutu gdje vam je i mjesto jel ne primječuješ naziv ove teme i da je tema sa eag zaključana nekako neče nitko pričat savama osim adina ko got to bio
s kim ti upravo pricas???i koga zi prozivo za noblanje/farmanje multica,i s kime ces ti pricat kad te krene tuc? prc milojka
de mi reci koja ba tema od EAG zakljucana omg
 

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
daj si spamaj ti tamo u svome kutu gdje vam je i mjesto jel ne primječuješ naziv ove teme i da je tema sa eag zaključana nekako neče nitko pričat savama osim adina ko got to bio
Jesi ti pegla lik to je cudo nevidjeno
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne znam pjana ko to misli da sam ja krio identitet,na unpredictable ne mogu vise da udjem,i napravio sam bezvezni novi racun,u cemu je fora
Nezz ni ja mejrušo naša draga https://gyazo.com/ce8b9b4ebd24e8a38435b0ff89db28a5 npr tvoj duall ovako sinoć piše, nakon mog komentara ' Šta ima Adine, kako si ti? ' a ja sam negdje rujno vino pioo

Ne znam stvarno što se to npr krilo od nas običnih smrtnika i to.. Al eto npr i oni tvoji komentari tipa 'mislila' što se odnosi na žensku osobu, znači ne znam stvarno... bgm izvini neću više nikad
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
daj si spamaj ti tamo u svome kutu gdje vam je i mjesto jel ne primječuješ naziv ove teme i da je tema sa eag zaključana nekako neče nitko pričat savama osim adina ko got to bio
neće niko zato što smo govna i smrdimo :(
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jeste Marko jutros ulazio na 26,i kad treba braniti,udje.
Marko je i za tebe i za mene veca klasa,neki prihvate to da je covjek igracina,a nki se bune jer su i sami ispumpani od te iste igracine.Pozdrav.

Marko je jak igrač, to da je on za klasu od mene nešto bolji o tome je suvišno pričati. Ja kad sam ovo igrao ti i Marko niste ni znali šta su plemena da ne pričam o tome kako se igraju ta ista.

Ja kad sam imao žar za dobru rokačinu , jaku frontu, i jutarnji razgovori na skajpu i planiranje vi sadili jagode na farmvile, molim te nemoj da porediš neke gluposti i da pišeše nešto što ne znaš..

dovoljno je vidjeti da ja i faree igramo na hr26 rekreacijski i opet smo treci i na ranku i po farmanju a uopste se ne trudimo, ispadas glup, promijenio si nick čemu to? jel te stid nekoga ovdje? ja ne znam kako ti možeš da se svadjas sa nekim, muljator običan i ništa više..

gledam prepireš se ovdje sa nekim igračima koji su za tebe izmislili ovu igricu, treba da podvučeš liniju i da shvatis da si ti jedno malo govno koje je tek došlo na ovu igricu i kad provedes minimalno 5 godina onda imas pravo da komentarises i da direktno vrijeđaš nekoga, do tada lajkaj postove od Benje , Pjana, Migija, Smajketa i ostalih koji ovdje pišu i začepi..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kako ne znaš najveceg farmera, pun pljačkaša, ne otključava plemica itd itd :p
Eto faree odo ja, ti igraj sva 4 servera hahahahahahahahahaha, i hvala sto si me izbacio , mogao sam još barem 10k lake poslati
:p
 

DeletedUser

Guest
Ma ljudi zavisi sve kako to gledate,ne moze biti i ovako a ni onako,al opet ako gledas sa druge strane moze biti.

:rolleyes:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Marko je jak igrač, to da je on za klasu od mene nešto bolji o tome je suvišno pričati. Ja kad sam ovo igrao ti i Marko niste ni znali šta su plemena da ne pričam o tome kako se igraju ta ista.

Ja kad sam imao žar za dobru rokačinu , jaku frontu, i jutarnji razgovori na skajpu i planiranje vi sadili jagode na farmvile, molim te nemoj da porediš neke gluposti i da pišeše nešto što ne znaš..

dovoljno je vidjeti da ja i faree igramo na hr26 rekreacijski i opet smo treci i na ranku i po farmanju a uopste se ne trudimo, ispadas glup, promijenio si nick čemu to? jel te stid nekoga ovdje? ja ne znam kako ti možeš da se svadjas sa nekim, muljator običan i ništa više..

gledam prepireš se ovdje sa nekim igračima koji su za tebe izmislili ovu igricu, treba da podvučeš liniju i da shvatis da si ti jedno malo govno koje je tek došlo na ovu igricu i kad provedes minimalno 5 godina onda imas pravo da komentarises i da direktno vrijeđaš nekoga, do tada lajkaj postove od Benje , Pjana, Migija, Smajketa i ostalih koji ovdje pišu i začepi..
Poceo sam igrati plemena od 10ete godine,znaci evo 7 gotov,ali ipa imas pravo za neke igrace sam i dalje nizi level,atila,100ka,ubica,toni,gamma,,mrva,komunista,i slicno.Ja barem priznam.
Nisam kao ti,Marko ti je pokazao kako se botovi rjesavaju,lagano,covjek je mnogo visi level od tebe i od vecina igraca,t sto ti to neces da prihvatis tvoj je problem.Na svakom serveru gdje nisi mogao muljazama da uzmes popusio si,na .ba svakom svijetu si popusio,na hr sve do 25 gdje si uzeo muljazama i zbog dobre ekipe koja te spasila logicno.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Poceo sam igrati plemena od 10ete godine,znaci evo 7 gotov,ali ipa imas pravo za neke igrace sam i dalje nizi level,atila,100ka,ubica,toni,gamma,,mrva,komunista,i slicno.Ja barem priznam.
Nisam kao ti,Marko ti je pokazao kako se botovi rjesavaju,lagano,covjek je mnogo visi level od tebe i od vecina igraca,t sto ti to neces da prihvatis tvoj je problem.Na svakom serveru gdje nisi mogao muljazama da uzmes popusio si,na .ba svakom svijetu si popusio,na hr sve do 25 gdje si uzeo muljazama i zbog dobre ekipe koja te spasila logicno.
sta pricas toliko ???sta je marko pokazao???na 24 pusite kurac jedan drugom pa dicite jedan drugog

jel to tesko tako pa eto doc skoro do end game faze i nakon rascjepa plemena rokat po dosta manjim igracima ,i ti si pro????ja sam imao dosta manji acc tu i na koji god dodjem uzmem atili selo ,dzaba mu sve ono...komunisti sam okino 5 sela u nocnom jarane al nije pleme moglo zadefat i nisam mogo sam pokrit acc,eto to jutro imo obaveza i atila prenobla,al ja sam na toliko pleme ,pa jarane vi ste rineka :D

a dino moze bit otac mnogim igracima ,to sto je se zajebavo dugo vremena i puto puta na .ba i na nekim hr ostavi na stranu.. 25 nije prvi server koje je uzeo (skoro,jos malo dominacije fali),,,nego je to mogo i na 17 uradit al nije htio spajanje htio je rat i ja sam noblo sela njegova (cini mi se pod banom) , al vjeruj da ovakvih igraca tacnije vodja s ovolikim kapacitetom nema puno ... puno ti grijesis tu ,i te igracine kojje si nabrojo se poredit ne mogu s ANDYem kojeg nisi nabrojo jel sto ti je protivnik na 26 il sta hahahah,pamy i kublaj isto tako,vitez zamlata koji je dosao nama ,taj isti dino kojeg prozivas ,,mrva komunista atila(marko) - HA HA HA
i taj ludi spidi hahahahaha


ocito teb jos igre jarane moj treba da vidis ko zna igrat
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
i ovde cete vi past "muljazom" jer srca nemate nista priznat prvi ti koji si normala prosjecan igrac al puno se ti tu nesto furas,,prozivas igrace koji su KLASA za tebe
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
muljaza na 25 restarovat dagera u roku 24h trainovima dalekim 4 5 sati a ovaj ima 10plus sela ....ja mu selo uzimo na 10h hahahah ,ne nije to muljaza ,nego ono njegovo " evo me ljudi tek sam doso imo sam saobracajnu,uzela mu neka hanuma dvonoga prvenstvo prolaza" jos se na to slika na skype sa zamotanom glavom,pa jel to izgovor nakon svega ,sto ne mogu takvih ekipa ,evo i ovde se zakucate ko sto mejra rece ZBOG JAKOG INSTIKTA IL CEGA VEC, pa cega vec??spijuna????nije niko glup ba vise kvazi igraci
 
Top