POZDRAV SVIMA

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Stoka kaze "heeeej ludila" a ne "joj ludila", dodji na skajp reci cu ti to uzivo, znas da ga skidam odlicno :D
Sad ozbilje, ne znam sta da kazem, reko bi opet "pjana picko usro si se pdp-a" al znam da ovaj put nece upalit. I meni je preko glave i ohladilo ko i tebi, znas i sam da navece pred start hr26 ni jedan nismo htjeli, ja sam bio fleksibilniji i rekao hajmo skupljat pb i na hr27 ili nekad poderat sa pbom i ti me na pola sata nagovoris da igramo za ozb., ali takav sam kad pojedem govno, necu na pola stat, pojest cu ga do kraja. Igram nazor, al igram istim onim zalaganjem ko na hr23 gdje je bio zar na nivou. Usput, ovo je i moj zadnji svijet, kako god da zavrsi, posle toliko godina i godina, servera i servera nekako bi bilo lijepo zavrsit pobjedom, ali i ako ne zavrsi nema veze. Volio bi da si sacekao pa da na ovo sve zajedno i zavrsimo i iskreno se nadam da ces za mjesec doci nam kao "novi dual", al eto. Necu ti ja pisat "sve najbolje u zivotu", za 2-3 sedmice sam kuci, pit cemo opet ako nista, na benzinskoj a cut cemo se i vezano za novu godinu. Ljubi brat :D
Ps. jebem te ba pjana :p
 

Rivalitas

New Member
Reaction score
4
svi znamo da je covjek slagiooo malo vise ali hajde ... predvidjam 7 mjeseci da neces vise izdrzat :p moraces se ti vratit :D
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Dobar cojk jos bolji igrac sretno u RL znam da ces kad tad zaigrat jebiga imali smo ti neki nesuglasica al jebes ga ko zivot nek ti je sa srecom :D
 
Top