Spam

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
i dalje ne mogu da vjerujem da je momak sam sebe odao u prevari... ahahahaha pa ti si genije D:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112

Niko od PDP nije ulazio na taj acc, igrac 100ka je bio na tom acu preko mobitela i sklanjao je vojsku, fino vam.je objasnio semin, evo ja sam pojasnio :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ja nekako idalje vjerujem da ce par vas ban dobiti, posto ima previse dokaza, nadam se da nece biti trajni, jer bi volio da ostanete igrat tu jos :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ma jok travko ako je slikano mobitelom a nije ss ne mora znaciti da je to sto pise napisano.

Ja nigdje to napisao nisam niti sam procitao gdje da je ko pisao to :D

Pa se natezimo do sutra :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ma jok travko ako je slikano mobitelom a nije ss ne mora znaciti da je to sto pise napisano.

Ja nigdje to napisao nisam niti sam procitao gdje da je ko pisao to :D

Pa se natezimo do sutra :)

Ma nemas se sta natezat, postoje poruke proslijedjene, tako da opusteno, mozda se slika moze napraviti, ali proslijedjena poruka tesko, tako da, natezite se eto.. :)
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
A dijeljenje veze grbave deve i above alla, ako je wicked nasao maximusu log od prijr 2 mjeseca, sumnjam da ce mu ovo promaci
 

isabella

Member
Reaction score
21
Poruke na zalost nisu fotosopirane, Did Kikas je na 26 spijunirao s Milenovog racuna i to se doznalo na ovom svijetu a bolje mozda da se i nije.Ovo sto se dogadja sada su samo posljedice i samo je pitanje kuda to sve vodi...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Poruke na zalost nisu fotosopirane, Did Kikas je na 26 spijunirao s Milenovog racuna i to se doznalo na ovom svijetu a bolje mozda da se i nije.Ovo sto se dogadja sada su samo posljedice i samo je pitanje kuda to sve vodi...
Što ste napeti panjevi?

Edit: ja kazem da su fotosopirane i hajmo se dalje raspravljati jesu li ili nisu. Vasa rijec protiv moje. Dokaza sem nekih slika nemate
 

isabella

Member
Reaction score
21
Što ste napeti panjevi?

Edit: ja kazem da su fotosopirane i hajmo se dalje raspravljati jesu li ili nisu. Vasa rijec protiv moje. Dokaza sem nekih slika nemate

Nismo napeti:D
Moj post nisi negirao sto znaci da sve znas, imas osjecaj pravdanja a nisam te spomenula sto znaci da si kriv... nema se vise sta komentirati kad je sve jasno.
 
Top