Spam

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Kakve veze ima to sta nije pisao par dana sa icim? Ogranicen ko balkon
Upravo sam otkrio drugog autista
Sad mozes nastavit sa svojim neartikuliranim zvukovima da se glasas kao inace
Poyy
(Elmo lajkaj mi)
 

killer102

Member
Reaction score
5
Ja mislim da treba uvesti pravilo da se smije samo napadat dok je neko aktivan na računu kojeg se napada. Uvesti OBAVEZNO sleepmode, da kad kreneš spavat upališ to i ne može te niko napasti dok ne ustaneš ponovo. Kad odeš do trgovine ili na fax ili u školu ili odvedeš dijete u vrtić, upališ to pa kad se vratiš opet sve normala..

Ja mislim da su te prijavili samo da ti mogu uzet sela bgm, stvarno nema smisla i stvarno su bezobrazni


Jesi li ikad planira biti poštar ?
Pošto prije svakog napada ide obavezna poruka pa ti dobro ide.

Ali priča se tamo negdje daleko, da postoji igrač koji nije povukao napade,nakon šta je neprijatelj pročita poruku,.
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Ide postar kur-* mu je ostar bjez te zene bice te sta ? :eek:

Cuj Tome propalog igraca :D
Ilegalac i dalje na aparatima
Doctor po dobrom starom obicaju kiti se tudjim perjem , slepa se od kako igra uz druge dodje tu prozove Vedada koji ga je ubio ko macku na fronti kad je bio sam
Ima ovaj Ivek neki nova botina kojeg svi kuliraju osim mene
Elmo brat koji samo lajka komentare svojim
I Pjana koji jebe i ne vadi , fura se na mene log poy

nista novo na forumu
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
taj neki ivek je tebi uzo 2 sela
znaci tko je veca botina onda?
cuj to novi ovdje, decko dok sam ja igro ti nisi znao sto su plemena

Njegovo neiskustvo (kao i jos nekih igraca koji imaju visoko misljenje o sebi ovdje) se pokazalo na hr30 kada smo mu hvatali mobilne defove i nuke u svakom slanju offa. Pustis malo fejkova i izgube se svi. I onda se glumi igracina na svijetu sa osmatracnicom. Nije ni cudo sto su ih ljudi izudarali na uk serveru, samo worf prezivio, al on je klasa igraca koji moze igrati bilo gdje, sto se ne moze reci za ove ostale koji zive od ciganluka

PS, dobra tekma
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Ivek ne prdi, uzeo si tamo na lijevoj strani, reko sam ti vec da mi je stalo da ih obranim obranio bi ih, nisam imao koristi tamo od njih, evo dosao si sad vamo desno gdje je moj teren pa cemo se igrat

Elmo i ti si puno poceo kenjat, kakvo neiskustvo o cemu ti pricas

http://prntscr.com/iecp4u
Gdje je tvoj racun? znaci li to da si i ti neiskusan posto nisi ni blizu, ili sam ja vise iskusan kad te navlacim da saljes trainove izvlacenjem vojske, pa idem probat train sa po 100 sjekira, ne prdi vise
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Ivek ne prdi, uzeo si tamo na lijevoj strani, reko sam ti vec da mi je stalo da ih obranim obranio bi ih, nisam imao koristi tamo od njih, evo dosao si sad vamo desno gdje je moj teren pa cemo se igrat

Elmo i ti si puno poceo kenjat, kakvo neiskustvo o cemu ti pricas

http://prntscr.com/iecp4u
Gdje je tvoj racun? znaci li to da si i ti neiskusan posto nisi ni blizu, ili sam ja vise iskusan kad te navlacim da saljes trainove izvlacenjem vojske, pa idem probat train sa po 100 sjekira, ne prdi vise

Tebe niko nije zvao, zna se kome pricam, al ako si se prepoznao, na tvoju dusu.

Mom racunu niste jos sela uzeli. Pokusavali ste dok niste odustali. Jos samo trawka pokusa nekad i to je to. Moj racun igra za tim, mozes pogledati porazene u podrsci, dajem nuke za igrace koji imaju bolje pozicije za noblanje i da ne nabrajam vise :)
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Malo se vise odnosi na Iveka i njegova sranja, al sto si ga ti u zadnje vrijeme poceo kenjat to je nesto nestvarno, samo kenjas ovdje po forumu, ti igras za ekipu i to, jok eto ja igram samo za sebe, sebi osvajam sela, manje price vise rada elmo, naporan si postao Elmas Mujane, nestvarno znaci

p.s. Elmo ne valja ti lagat

http://prntscr.com/ieddj8
 
Last edited:

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Malo se vise odnosi na Iveka i njegova sranja, al sto si ga ti u zadnje vrijeme poceo kenjat to je nesto nestvarno, samo kenjas ovdje po forumu, ti igras za ekipu i to, jok eto ja igram samo za sebe, sebi osvajam sela, manje price vise rada elmo, naporan si postao Elmas Mujane, nestvarno znaci

p.s. Elmo ne valja ti lagat

http://prntscr.com/ieddj8

S razlogom kenjam

To sto si okacio su prenoblavanja i pomaganja suplemenicima da noblaju. Valjda znas razliku izmedju izgubljenog vlastitog sela i prenoblavanja tek uzetog

LP i pozdravi kuba, sa njim se moze fino popricati
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
al ti seres jarane, ti da mozes noblat noblo bi ne bi srao o tome kako si timski igrac i da zbog tog ne noblas
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Hr30 nisam igro aktivno kao ni Stipe , Uk nisam igro pogotovo odma na pocetku reko da nemam vremena , ne znam o cemu pricas haha

Ivek svaka cast uzeo si 2 sela koja se nisu ni branila , i ono prvo sto si mahno imalo 5k deffa medju 150 crveni na 15 nuka jado jadni hahah i dalje si botina da igras jos 10 godina
 

killer102

Member
Reaction score
5
al ti seres jarane, ti da mozes noblat noblo bi ne bi srao o tome kako si timski igrac i da zbog tog ne noblas

Pozdrav za jogislava,koji je osvajao servere i servere.

Vi ostali nemate šta pričati,niste bili nigdje kad je jogislav počeo svoju karijeru prije 5 svijetova...
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Hr30 nisam igro aktivno kao ni Stipe , Uk nisam igro pogotovo odma na pocetku reko da nemam vremena , ne znam o cemu pricas haha

Ivek svaka cast uzeo si 2 sela koja se nisu ni branila , i ono prvo sto si mahno imalo 5k deffa medju 150 crveni na 15 nuka jado jadni hahah i dalje si botina da igras jos 10 godina
Ivek kad je igro ti vucao šerpe za sobom :cool:
 
Top