Spam

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ko prvo nemoj lagati,banovao ti je wicked svaki racun na ovom vanjskom,sad si opet napravio novi...
Jednostavno covjek ne moze odrzavati ravnotezu izmedju glupih ljudi i onih koji nisu glupi kad se ti pojavis,pa te mora banovati..

Druga i najbitnija stvar,govoris nesto za free sela....
Na pocetku si pokupio multije i pun k free sela iz svojih akademija,a to je bilo bitno jer je pocetak i jer nisi morao off trositi...Lako se sad kurciti sa nekim napadacima dana kad se ima offa i kad se udaraju sela
Svi znamo da ste ulazili na accove i izmicali vojsku da bi noblali sela(neka niste ni uspjeli tako jer ste nesposobni)
S druge strane,mi nismo nikome provalili na acc i uzeli sela vec smo sva dobili direktno od igraca..
Ne mozes govoriti o nekoj prljavoj igri nama ali nikakoooo jer vi ste dostigli vrhunac prljave igre na hr serveru....
 

L.petak

New Member
Reaction score
1
Svi znamo da ste ulazili na accove i izmicali vojsku da bi noblali sela(neka niste ni uspjeli tako jer ste nesposobni)
S druge strane,mi nismo nikome provalili na acc i uzeli sela vec smo sva dobili direktno od igraca..
Ne mozes govoriti o nekoj prljavoj igri nama ali nikakoooo jer vi ste dostigli vrhunac prljave igre na hr serveru....
Istina, za te stvari smo nesposobni, nismo vam ni do koljena.
Prvo imam konkretne dokaze pogotovo za wiljsuku da je ukraden racun a znam i ko je al nebitno, siiiiiiiiiinee na kraju krajeva nije ni bitno da li je lik spijun pa daje sela ili provala na racun, bit je u free selima, koja se uvalis na lagan nacin, a tu daleko ste ispred.
Sta ste uradili iz tih sela???
Pocetak je davno bio, jel ti poznato koliko traje server, sta si uradio iz free sela?
ps. Nije meni niko banovao ni jedan racun, ovo mi je prvi racun na ex. forumu ;)
Tebi vise ne odgovaram jer si dovoljno ogranicen da ne kontas sta se govori, za svaki sledeci tvoj komentar vazi jedno te isto a to je,
Sta si uradio iz free sela?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa ako je tako,sto niste prijavili Wickedu da ga banuje i vrati sela,znamo da je slican slucaj bio i sa vama kad ste onaj sitt uzeli...

A da odgovorim gore ovom na pitanje sta sam uradio sa free selima?
Pa eto pod broj jedan ja sam uzeo ta sela cisto iz razloga da ih vi ne uzmete,da ne budu crvena (svi accovi koji su noblani su bili neaktivni i trebalo je samo poslati train na njih da se uzme)
Pod broj dva na vasem kontinentu gore sam uzeo nekoliko free sela i odmah noblao neke crvene,polako,nije lako noblati kad imas 3 sela medju 200 crvenih kojima deff dodje lagano kad god zatreba ili npr kad sam uzeo sela dole kod 100ke,noblao sam njega i vjerovatno bi i nastavio dalje da nije presao kod nas :D
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
situacija je ovakva

Ej8Oyf8.gif
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Necu nista za tu prljavu igru srati , nemojte se ni vi ni mi praviti čisti , kad znate šta je i jedno i drugo pleme radilo i tjt. A ti Marko , nemoj sada udarati po svojim igračima , nego dokazi te tvrdnje sto su te kvazi igrači proglasili velikim igračem i dokazi to ime. Svi kmeče Marko ovo , Marko ono , ništa ne radiš druze moj , nista.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
- Ubise nas ljudi koje ste najvise pljuvali.
 
Last edited:

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Necu nista za tu prljavu igru srati , nemojte se ni vi ni mi praviti čisti , kad znate šta je i jedno i drugo pleme radilo i tjt. A ti Marko , nemoj sada udarati po svojim igračima , nego dokazi te tvrdnje sto su te kvazi igrači proglasili velikim igračem i dokazi to ime. Svi kmeče Marko ovo , Marko ono , ništa ne radiš druze moj , nista.


O tome kakav sam ja igrač , ako misliš raspravljati, ja stvarno nemam šta na to reći. Niti ću dizati sebe, kao neki. Neka to drugi procjene. Ono što je činjenica je da na ovome svijetu nisam agresivan uopće, i da samo stojim u mjestu, sa jako malo nekih pokušaja. Bilo je tu faza, kada bi uzeo 4-5 sela u par dana, pa opet stanem. Ne sviđa mi se svijet, i tu sam zbog par prijatelja samo. Vodstvo na 32 mi uzme dovoljno vremena, da izgubim volju za nekim većim stvarima na 31. Ali budem se vratio svakako, ne mogu da čitam ovako ovih gluposti ovdje, hvalisanja, i slično :D
 

L.petak

New Member
Reaction score
1
O tome kakav sam ja igrač , ako misliš raspravljati, ja stvarno nemam šta na to reći. Niti ću dizati sebe, kao neki. Neka to drugi procjene. Ono što je činjenica je da na ovome svijetu nisam agresivan uopće, i da samo stojim u mjestu, sa jako malo nekih pokušaja. Bilo je tu faza, kada bi uzeo 4-5 sela u par dana, pa opet stanem. Ne sviđa mi se svijet, i tu sam zbog par prijatelja samo. Vodstvo na 32 mi uzme dovoljno vremena, da izgubim volju za nekim većim stvarima na 31. Ali budem se vratio svakako, ne mogu da čitam ovako ovih gluposti ovdje, hvalisanja, i slično :D

http://prntscr.com/ilmmvs

Eto vidis koliko te cijenimo, jedini ti nemas ni jednog glasa. Ovi sa gamme panjine de ga oberite evo sta hocete
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Nista strasno. "-Ubise VAS ljudi koje ste najvise pljuvali" , kad me vec citiras pjana citiraj kako treba :p

Jeste, svaka cast, ubili ste ih, nema veze. 1:1 je sada.
 

L.petak

New Member
Reaction score
1
jaoo, cuj glasaju ko sledeci pada lolol

slatki ste
EDIT: Shalom glasova.. Taj Shalom evo kako vidim pada vec 4 mjeseca
Da se razumijemo, svi ovi su dodani cisto eto da bi bilo transparentno glasanje, gamma je ipak gamma :D
 
Top