WiB

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
E upravo to druze.
Konacno neko da kopca stvari, camel ti se samo brukas po forumu, i sam si negdje vec priznao da si amater i da si zbog traina odustao,a sto se tebe tice entific igrao si timski sto jest-jest,slao deff i sve,ali nemas hrabrosti uzeti ziva sela vec si samo kupio barbare i mogul te je lijepo spustio na 1selo.Na hr6 se izdesavalo mnogo gluposti,sto jest - hr6 i jest glupsot od samog pocetka,trebali smo se svi medjusobno zakaciti (THC-COMA-LIMIT),ali desilo se kako desilo,i treba sto prije zaboraviti ovaj svijet i cekati hr8.

uzeo 1 barbarsko,to je smetalo mogulu zato je i napao nisam ni htio da se branim ispraznio sam sela neka uzme,poslije toga je sam izasao iz plemena da bi ga kasnije general sirko vratio u pleme ko da nista nije bilo,a ako nisam uzimo ziva sela odakle mi onda 9 sela? sve barbari nema sta ;)
 

ciganili

Member
Reaction score
0
uzeo 1 barbarsko,to je smetalo mogulu zato je i napao nisam ni htio da se branim ispraznio sam sela neka uzme,poslije toga je sam izasao iz plemena da bi ga kasnije general sirko vratio u pleme ko da nista nije bilo,a ako nisam uzimo ziva sela odakle mi onda 9 sela? sve barbari nema sta ;)

ne prosipaj lafinu,da si ispraznio,os da ti vadim reporte:lool:
 

DeletedUser

Guest
ne prosipaj lafinu,da si ispraznio,os da ti vadim reporte:lool:

volio bi da vidim hajde :)

Pleme WAR is Business(WIB) je dobrom diplomacijom i dobrim potezima daleko odmaklo od ostalih i imaju čak 13x više bodova od 2. plasiranog plemena sto je za ovaj period igre impresivno.

HAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
 

ciganili

Member
Reaction score
0
gubis 2 sela 3.10.2011
taj dan gubis na 1selu 280poena,sto znaci katanje,i rusenje zida.

2011-10-03 19:09 2769 -280 1h -

dobro se sjecam da te covjek izvidio,to jos imam u glavi i da je onda poslao full nuk,a ti tak jadan,pointwhorer si samo to gledao :hmm:

drugo selo isto 3.10.2011

2011-10-03 21:09 4759 -256 4h -

u minusu 256 bodova

istina boli,ne mozes od nje pobjeci :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
gubis 2 sela 3.10.2011
taj dan gubis na 1selu 280poena,sto znaci katanje,i rusenje zida.

2011-10-03 19:09 2769 -280 1h -

dobro se sjecam da te covjek izvidio,to jos imam u glavi i da je onda poslao full nuk,a ti tak jadan,pointwhorer si samo to gledao :hmm:

drugo selo isto 3.10.2011

2011-10-03 21:09 4759 -256 4h -

u minusu 256 bodova

istina boli,ne mozes od nje pobjeci :eek:k:

druze o cemu ti pricas? ko je samnom bio u plemenu zna da nisam htio pomoc a nudili su da mi salju deff,ispraznio sam sela,2 je uzeo 1 je ostavio ti nemas pojma o cemu pricas...:zid:
 

ciganili

Member
Reaction score
0
HAHAHAHAHA,ja sam bio vođa plemena,slao si deff,al da budem realni,nemas pojma o igri,samo si barbare kupio,umjesto da si mene ili nekog zamolio da ti ocisti zivo selo,kad si vec deffer.
 

DeletedUser

Guest
HAHAHAHAHA,ja sam bio vođa plemena,slao si deff,al da budem realni,nemas pojma o igri,samo si barbare kupio,umjesto da si mene ili nekog zamolio da ti ocisti zivo selo,kad si vec deffer.

samo sam barbare kupio :zid: 1 selo uzeo sto je bilo blize meni,a sto se toga tice pitao sam ja da mi neko ocisti al nije niko htjeo....al neka ti si igracina HAHAHHAHAHAHAHAHA :ludilo:
 

ciganili

Member
Reaction score
0
samo sam barbare kupio :zid: 1 selo uzeo sto je bilo blize meni,a sto se toga tice pitao sam ja da mi neko ocisti al nije niko htjeo....al neka ti si igracina HAHAHHAHAHAHAHAHA :ludilo:

obracaj mi se sa boze.
 
Status
Not open for further replies.
Top