Search results

  1. starcevica

    Starcevica

    Evo uletio sam samo na forum da se pozdravim sa svima,iako sam planirao tek posle hr7 i ba9 da napustim plemena,situacija je bila drugacija i napustam vas sada.nazalost komp mi je crko (drugi u samo par mjeseci) i samim tim sam ostao bez pristupa inter.tako da sam se morao oprostiti od 7 i 9 i...
  2. starcevica

    Prica

    Da probamo i ovo.Vrlo jednostavna igra.svako govori po jednu rijec.sledeci se nadovezuje na njegovu i tako se pravi prica. Pr: 1 osoba:ja 2 osoba:ja idem 3 osoba:ja idem pravo itd,itd. i tako dok neko ne pogrijesi.tada prica zavrsava.sledeci kom ce biti prazan i tu cemo ubacivati price...
  3. starcevica

    RUSSWAY vs. LOVAC

    Evo da kazem stogod o ovome ratu... Za pocetak da postavim ovo ____________________________________________________________________________________ RAST@ - WhiteWidow7 02.03.2011 u 09:41 sati Atenzione atenzione, Ahtung ahtung, Pažnja pažnja i td itd U svrhu povecanja povjerenja...
  4. starcevica

    Top 10 plemena

    Top 10 plemena...Mislim da nema potreba da ubacujem top20...ovo ce biti dovoljno... 1 ŽON -----47 2 =RBK= -----48 3 JaP -----50 4 -WT- -----42 5 LORDS -----50 6 =SAS= -----41 7 ELDARI -----31 8 GROM -----32 9 IBM -----24 10 BLACK-----25 Eto imate i br clanova....za sada je...
  5. starcevica

    Top 10 igraca

    1 Yebachute 2 the Bosnian killer 3 weston 4 *-BHFANATICOS-* 5 America 6 intelect 7 moaaa 8 Avatar2 9 Doctor NO 10 Manipool Tek je pocetak ovo je sve nebitno,al eto da vidimo ko ce od ovih na pocetku uspjeti ostati medju top10... Kroz par dana cu ponovo...
  6. starcevica

    Svjet 2:Desavanja i buducnost

    Evo cisto me zanima kakvo imate misljenje na trenutno stanje na svjetu 2....Kao sto vidimo sada su top5 plemena: 1 -RAST@ 2 -RSW 3 -DBB 4 -HR.L. 5 -:....: Pa da cujemo kakvo vi misljenje imate o ovim plemnim i njihvoj buducnosti kao i ko ce uspjeti opstati na ovom svjetu...
Top