Search results

  1. Spam

    Rat je bio neizbjezan,niko ne kuka,niko se ne zali i niko od nas ne trazi nepravdu ko god se javio s nase strane iznio je cinjenice kakve i jesu bile da bi ljudi koji prate samo forum znali o cemu se desava na ovom serveru. A ti ne bi trebao da spominjes Davida i da mu se ulizujes u du*e jer...
  2. Spam

    pamy je mogao reagovat da je htio kada se trazio sitt i sve ostalo rekao je da moze da sjece i da nista ne brinemo drugi ljudi sto su se nuidili da sjece on ih je odbijao,stvari su ocite.pre svega jer je barbarian boy poslao sav off na mene.ali ok nema price o tome,selo je vraceno u pleme. a to...
  3. Spam

    ja tebe dino ne razumijem,trazis provociras po forumu i onda kad ti ga neko spusti ti se izvlacis na neke prljave igre kako ti mozes ovo kako ti mozes ono,ja cu ti reci samo jedno ščene koje laje,ne ujeda..a ti si tu ščencee a to sto kazes za pamy da zna da sjece i da je top igrac ovo ono,pa...
  4. Spam

    pamy je prodan racun ŠMEKERČINA i zdapi kakav je i njehov vrhovni poglavar dino.na selo od pamy je isao samo train sa minimalnom pratnjom bez ikakvog ciscenja predhodno..tolikooo
  5. Spam

    Puni ste sebe dino upravo zato ste prazni, vas cvrst gard je strah
  6. Spam

    po cemu su to slovenci ? ako su oni slovenci onda si ti bugar
  7. Spam

    najbolja vrana je ovaj Lord pamy,kralj je :pivo:
  8. Spam

    sve to stoji ali vi ste nama prakticki objavili rat par dana unazad tako sto ste poceli dogovore sa dkl (nasim, a ne zaboravimo i vasim neprijateljima),na stranu ove gore regrutovanje igraca elite da se sto pre okonca vasa strana,opet ne zaboravi odnos snaga vi i vasih 100+ igraca (na jednom...
  9. Spam

    Da dadnem svoj komentar jer u biti ja sam i sklapljao tu diplomaciju (na relaciji BAR-CROWS) Sve je bilo uredno naravno obje strane su cistile svoje kontinente i igrale uobicajno bez nekih vecih objava rata naravno sem jedne i to ZAJEDNICKE ( DKL). Varnice su pocele kada su crows ubrzano poceli...
  10. Spam

    Ponasate se kao djeca rugate se jedni drugima i noge podmecete,a na istoj grani sjedite i istu hranu jedete :)
  11. Spam

    e moj osmo ja kao tvoj fan ne bi bio to da te javno ne prokomentarisem.kad vec kacis te slike i prijavuljujes mutne radnje,prijavi onda sebe i maximusa na kakav jadan nacin igrate ovu igru :)
  12. Spam

    jadno je kada tako mlad izgubis pamet,bog nek ti je na pomoci
  13. Spam

    pitam se koji li im je onda zajednicki interes :D
  14. Spam

    ko gubi ima pravo da se ljutii :)) osim toga kler nije ozvanicio s vama taj savez niti se kad pricalo ozbiljno s vama na tu temu..doduse ne moze nista biti ozbiljno kad regate sve zivo na ovom serveru.
  15. Spam

    dobri su i ovi iz osg sto defaju barbare na k54
  16. cestitke

    -wp- nije slovensko pleme ,vidim da su mnogi u zabludi.Jos prije nego sto se PING prebacio bili su multinacionalno pleme
  17. cestitke

    i kad neko kaze da u PING nisu igraci,izdrzali su daleko vise s daleko manje snage od vas
  18. Spam

    neka tebe ima to je bitnoo,moze se reci da si uspio
  19. Spam

    to je too,vise rata manje price :)
  20. Spam

    Ko gubi,ima pravo da se ljuti :ook:
Top