Search results

  1. badboy

    Not in Our Name !

    hahaha sta ces ti? btw Jesul isti nickovi na DS serveru (Neznam za vas, a pratim njemacke servere, koga lazete!?)
  2. badboy

    Brojimo do 1000

    634 :kisa:
  3. badboy

    Brojimo do 1000

    628 :ljut:
  4. badboy

    Brojimo do 1000

    624 napravite brzi odgovor!
  5. badboy

    Brojimo do 1000

    621 mojne mi toga
  6. badboy

    Brojimo do 1000

    618 PU3 jeb ti mod-a i sr*nja xD
  7. badboy

    Brojimo do 1000

    614 Sta ovo sam do 1k :( ja navikao do 10k :boks:
  8. badboy

    Barbar

    ooo barabo xD imal gdje obliviona? p.s. irac :woot:
  9. badboy

    Spam

    imal ratova ovdje?
  10. badboy

    Kazneno Popravni Dom

    Samo naprijed mocmi :)
  11. badboy

    Ocjeni avatar osobe iznad sebe

    10/10 Homer je najjaci :D
  12. badboy

    Vitez525

    cestitam :D a koliko ti je god? i koji ti je omiljeni nacin igre off ili deff?
  13. badboy

    Brojimo do 1000

    153...;.,:.;:,,:,..,..
  14. badboy

    Forum.com.hr

    Razlika postoji to jest tacno,ali problem jest sto nefunckionisu mnoge opcije,scim je pomalo i otezan forum
  15. badboy

    Forum.com.hr

    Zasto na ovom forumu oko 30% stvari neradi? npr. donji desni ugao Kontaktirajte nas - Forum Plemena.com - Arhiva - Vrh Forum Plemena.com pokusao sam al neradi takodjer signatura se tesko pravi tek iz treceg puta je prihvatilo moj sig, avatar mi je isti kao i na .ba al...
  16. badboy

    Free vs JOKS

    Grim,cestitam za uzimanje 2 sela...al reakcija od JOKS se ocekuje,nadam se da ces bit spreman... Vidim ima poznatih lica kao mog bivseg suigrca kickyourass :D Grim savjet kao jaranu JOKS to pretrpit nece a reakciju ako bude kao na .ba nece ti se dobro pisat...zat se pripremi i molise da...
  17. badboy

    Free vs JOKS

    Znam ih pola sa .ba servera ima dosta dobrih igraca nenadaj se da ce lahko protiv njih bit ;) U svakom slucaju sretno za obije strane,i ako mogu statistike ili izvjestaji da vidimo trenutno stanje rata...
  18. badboy

    Free vs JOKS

    Djeste Joksi :D Objavljujem vam rat :cool:
Top