Search results

  1. scapa

    Pitanja i odgovori

    ...da li je ciljano, ili ne uopće ne želim ulaziti, ali da je administracija igrice trebala reagirati već poodavno, trebala je, ...barem odgovoriti a ne ignorirati problem jer i nije velik, te samim time dolijevati "ulje" na sva dešavanja oko hr8 i davati još više "štofa" onima koji je prozivaju...
  2. scapa

    Pitanja i odgovori

    Ne izgleda mi prelogično da "kuću slavnih" uređuje neki nijemac, ...mislim da je njihova jedino poveznica prema "gost pristupu", a i ta sama stranica se mora urediti od strane nekoga "našeg"
  3. scapa

    Pitanja i odgovori

    ...ufff, što volim kad se netko pokušava preaviti pametan, ...nekako mi logično izgleda da se administracija bavi uređivanjem ove igrice, tj. održavanjem svega vezanog za nju, kao i prevođenjem i prilagodbom svega pripadajućeg, kako samih stranica vezanih za igricu tako i reklamnih i ostalih...
  4. scapa

    Pitanja i odgovori

    da li se ova tema zove "pitanja i odgovori", ako se ne varam tako se zove, ...dakle, umjesto odgovora vi mi brisete post, ...definitivno neobicno ponasanje lp.
  5. scapa

    Pitanja i odgovori

    ...očito jest, ...biti će opet da se "ovi iz PLEME-na" uvjek nesta bez veze bune a svijet je i tako bio "neatraktivan" te bez "pravih ekipa", ...ali "ne radi" ni kuća slavnih jedino za "osmicu" te se jos uvjek nadamo da nema namjere u svemu tome... lp.
  6. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...imam dojavu, :zid:
  7. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    noblanje barbara je uvjek losa taktika, a kad neko pleme pocme uzimati barbare "iz očaja" onda je to uglavnom znak da je kraj blizu... lp.
  8. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...zar nije Shunje tu ????, ...jesu li to neka odustajanja na pomolu, ...ili su poceli ljeto, RL problemi i ostale isprike????
  9. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...losa taktika, tj. lose odabran trenutak...:(
  10. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...jel se ovdje nešta dešava, ...ili krenulo gašenje, :)
  11. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...mislim da nikada nitko nije zapoceo niti jednu igru bez nade da ce i pobjediti, lp.
  12. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...mozes ti i bolje, :hahaha:
  13. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...uffff, ima samo jadan sitan detalj koji me "ubada", ...nije li netko i intervju sredio ne bi li diplomacija uspjela, :zid: a sad kad je palo u vodu odjednom uvredljivi nazivi i nadimci, ..Ate, vasa sadasnja malo komplicirana situacija i gubljenje koraka je iskljucivo plod "lutanja" u...
  14. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...istina, ROYAL je ozbiljna ekipa, ...ocito je iz prilozenog, ...ali jel to netko "ekipu za jedan K" naziva "ozbiljnom ekipom, ...pa čak i "velicanstvenom", :zid:
  15. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...di je asterix, ...:pivo::pivo::pivo: P.S .: ...ovo bi bilo i tocno kad bi imali barem priblizno isti broj sela, ali posto ROYAL ima za oko 50% veci broj sela nije tesko izracunat kako stvari stoje, ...sad je ocito sve u rukama ROYALa i samo oni odlucuju o sudbini ovog svijeta...
  16. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...s obzirom da je, ocito akcija vec procitana imam dojam da ce to biti jos jedan korak blize konacnom raspletu
  17. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...meni se cini da "situacija" i te kako postoji, ...i to vrlo komplicirana za WANTED
  18. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    ...ovo ne izgleda nikako dobro po WANTED, kad se tome doda losa diplomacija, te ocajnicka regrutacija, situacija se dodatno komplicira te meni ovako gledajuci sa strane ovaj ret izgleda kao odgadjanje neizbjeznog... ...volio bih da se i vodstva obaju strana vise izjasnjavaju o ovoj situaciji...
  19. scapa

    WANTED+Žohari vs Ostali

    ...jesam li i ja jedan od njih, :festa:, ...inace, mislim da ti disa definitivno imaš neku "tajnu vezu" sa PLEMEnom, ...mislim da si upravo na to PLEME mislio iako si malim slovima napisao, hehe, valjda iz Velike ljubavi, ...vidim, odličan fajt, probni udar i odlična odbrana, , iako osobno...
  20. scapa

    Amour de café ( spam birtija)

    Cjela ova situacija je pomalo smješna i opetovano se dokazuje da jedan svijet koji je trebao po prognozama biti "jak" uništava diplomacija, a jedno poprilično "razvikano" pleme uništava samo sebe u napadu panike... Sve ovo bilo bi poprilično drugačije da nije bilo priča o "18 veličanstvenih", o...
Top