Search results

  1. FoG-666

    Top 20 Plemena

    ništa ne razumiš ili se praviš da ne razumiš ja o kruškama a ti o jabukama a i te jabuke ti ne drže vodu
  2. FoG-666

    Top 20 Plemena

    Ja kad samc htio noblati selo na K55 na početku igre zamolilo me se da ga prepustim RWP i to sam učinio jer to je kao njihov kontinent i zbog toga se nisam htio širiti u tom pravcu nego sam prebacio plemiče na K44. umeđuvremenu se sa samo 4 sela RWP na k54 rwp uzimajuči bonuse i male igrače RWP...
  3. FoG-666

    Top 20 Plemena

    iskreno prije ovih zbivanja razgovarao sam sa vodstvom da nekoliko igrača iz MH ponudimo prelazak. Uostalom mnogi će se sjetiti vijeta 5 i ALKOSA gdje smo osvojili svijet i gdje je u konačnici ostalo samo 7 ,8 igrača početne postave a ostali su došli iz plemena koje smo pobijedili
  4. FoG-666

    Top 20 Plemena

    Ne volim baš da se previše javljam na eksterni ali pratim svaku temu i nakon nekih nebuloznih izjava moram neke stvari da pojasnim tkz iskusnim igračima. Kao prvo ovo je igra strategije a ne toljaga i uglavnom pobjeđuje strategija a ne sirova snaga. Zbrojite sela MH crnaca Milfa i njihove...
  5. FoG-666

    Top 20 Plemena

    :ook:
  6. FoG-666

    Top 20 Plemena

    ufff kad moram svaki put objašnjavat što sam htio reći pravo izgubim volju za pisanjem
  7. FoG-666

    Top 20 Plemena

    Koliko vidim do sada samo je TCO konstanta
  8. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    Šta se dogodilo ? tko ti je zidove zaprljao?
  9. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    krečemo se mi stalno bez obzira na sparinu mirkonije
  10. FoG-666

    M!LF, MiLF vs TCO

    5 na jednoga "pravda je na našoj strani " rekao bi davno jedan stari pjesnik A Njegoš je davno napisao da boj ne bije presvijetlo oružje več boj bije srce u junaka a u ruci Mandušića Vuka svaka puška bit če ubojita
  11. FoG-666

    M!LF, MiLF vs TCO

    ajmo elmo ispiti završavaju nema kupanja u Zaostrogu nego tastatura laptop i plemena.
  12. FoG-666

    M!LF, MiLF vs TCO

    a još da si nam elmo ti gdje bi nam bio kraj mirkonije
  13. FoG-666

    Intervju sa igračicom .DarijaM. , svijet 9.

    Čestitam Dariji na izvrsnom intervju a ujedno koristim priliku i da čestitam plemenu SB na čelu s Davidom na osvojenom svijetu. Također bi dodao ovome svemu da nije dovoljno imati samo odlične igrače kao što je imalo pleme Grr (po mojem skromnom sudu možda i najbolje igrače plemena) nego i...
  14. FoG-666

    M!LF, MiLF vs TCO

    : jedino što nam preostaje je :predaja:
  15. FoG-666

    M!LF, MiLF vs TCO

    gdje je zapelo? akcija HT 08:05 05.06.2013 jeli bila akcija?
  16. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    :predaja: Za one koji ne znaju igram dual na hr11 sa shrek
  17. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    večina smo ovdje i bili drugari na nekim drugim svjetovima evo ja sam igrao i s frenkijem i sa vitezom zamlatom a ima ih u MILFu još dosta s kojima sam igrao a sad smo na suprotnim stranama. Neke od njih još vidim na skypu kad se uključe
  18. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    jedini pravi alkosi su Alkosi sa hr5 osvajači tog svijet sve drugo su blijede kopije
  19. FoG-666

    TCO vs MH, crnci

    onaj koji se boji muljanja obično se tim i bavi osobno ne podržavam nikakvo muljanje nego fer i poštenu borbu usput bakho koji si bio nick u alkosima fog-666 ili mirkonije
  20. FoG-666

    Nagradna igra: Plemena i zima

    odličan sviđa mi se
Top