Search results

  1. Player not found

    Spam

    Kako ide momci? Pocela noblanja,a ? :ook:
  2. Player not found

    speed rounds

    Ja sam uvijek na raspolaganju,samo pisite pp ili skype.A skype opalimo sobu,conference call i picimo :pivo:
  3. Player not found

    speed rounds

    Kontam sve to care,nisi skontao poentu mog posta,nije mi fora igrat sam,da je bar okupit 4-5 igraca da zna igrat pa da zajedno deremo.
  4. Player not found

    speed rounds

    Uvijek za spidove,dajte linkove na pp.
  5. Player not found

    SpeedMatch: Bosna vs Hrvatska ???

    Dajte linkove za te spidove :O
  6. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Odgovori na temi:341 Pogledi na temi:6,834 :festa: Side 1: Tribes: PLEME, MH, DL Side 2: Tribes: INSANE Timeframe: Last 48 hours Total conquers: Side 1: 82 Side 2: 19 Difference: 63 Total conquers against opposite side: Side 1: 13 Side 2: 4 Difference: 9...
  7. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Bit će kartona kad deja i Ravka dođu :predaja:
  8. Player not found

    Nagradna igra: Najzgodnije pleme

    Ma daj,ovo najbolji profili? Po meni je bilo 10x puta boljih profila..
  9. Player not found

    Ocjeni sig. osobe iznad!

    4/10
  10. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Side 1: Tribes: PLEME Side 2: Tribes: INSANE Timeframe: Forever Total conquers: Side 1: 1,617 Side 2: 873 Difference: 744 Total conquers against opposite side: Side 1: 52 Side 2: 37 Difference: 15 Points value of total conquers: Side 1: 8,783,824 Side 2...
  11. Player not found

    -pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

    0:55 je najjači dio :D
  12. Player not found

    Ili, Ili

    ODD :ook: Bonus Radionica ili Bonus Vojarna?
  13. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Side 1: Tribes: PLEME Side 2: Tribes: INSANE Timeframe: Last 24 hours Total conquers: Side 1: 42 Side 2: 7 Difference: 35 Total conquers against opposite side: Side 1: 8 Side 2: 0 Difference: 8 Points value of total conquers: Side 1: 279,638 Side 2: 39,699...
  14. Player not found

    Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

    Baš me interesuje kako su ta 2 uzeli :love:
  15. Player not found

    Ocjeni avatar osobe iznad sebe

    8/10
  16. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Side 1: Tribes: PLEME, MH, DL Side 2: Tribes: INSANE Timeframe: Last 24 hours Total conquers: Side 1: 35 Side 2: 26 Difference: 9 Total conquers against opposite side: Side 1: 3 Side 2: 5 Difference: 2 Points value of total conquers: Side 1: 233,192 Side 2...
  17. Player not found

    Call of Duty

    Ma kakvi čiteri.. Pokreneš LAN sa rajom i furaš :ok:
  18. Player not found

    Call of Duty

    Call of Duty: Modern Warfare 3 Reveal Trailer Trailer je predstavljen na TV-u na njemačkim kanalima koji su prenosili fudbalsku utakmicu "Barcelona - MAN UTD".Tačnije trailer je bio predstavljen za poluvrijeme. .....AM3RICA .........3NGLAND FRANC3 .......G3MANY
  19. Player not found

    INSANE vs PLEME i akademije

    Side 1: Tribes: INSANE, Tooney Side 2: Tribes: PLEME, BOGNLP, MH, DL Timeframe: Forever Total conquers: Side 1: 1,529 Side 2: 3,160 Difference: 1,631 Total conquers against opposite side: Side 1: 246 Side 2: 203 Difference: 43 Points value of total conquers...
Top