Search results

  1. DODILI

    WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    da i to do nedugo moderator i svijeta koji igraš, a sve lijepo piše u pravilima :D Ne kažem da su Royalovci sunce zlatno, al bogami nisi ni ti poštenjačina neka.
  2. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Fino ste jučer pokušali scapu sredit :boks: al neda se ribar stari . I mi smo ga ga se probali riješit al nikako :D Da može, okačio bi i koji izvještaj. Ovako vam samo prenosim podrave ;)
  3. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    što reći koju poruku poslati? :woot: iako pola ovoga nisma pohvatala niti imam namjeru i mi vama želimo ugodnu igru i sve najbolje vama i vašim računima ma koliko god sitera imali ;)
  4. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    :predaja: nazvali smo ih odličnim zato jer su se lavovski borili sa nama. Vjerovao ili ne nije bilo ni pregovora ni dogovora, no to ionako nije važno jer loši smo mi šta su vaši igrači predali neka sela.. vi ste u čitavoj priči žrtve i nemorate se ni zapitat zašto su to napravili. Sve do...
  5. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Kojih provokacija? Tko je počeo sve ovo? Evo i opet ti nas optužuješ kako smo pokupili sela od štefa, od venere, od ksene .... kako to da vi ne kupite sela od naših igrača koji odustaju? To što su oni nama pustili prazna sela to je isključivo i samo vaš problem, ne naš jer mi niti smo ih...
  6. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    za naš uspjeh zaslužna je naša igra a ti misli šta god te volja :D a što se tiče raspirivanja rasprave.... između ima par postova naših.. eto tako a dalje se zakuhalo al jasno se vidi tko je počeo sa prozivanjima i optužbama :zid::zid:
  7. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    ja znam da sam i kulturna i pismena a ti si došao prozivati ovdje i kad dobiješ činjenice.. e onda smo ovakvi i onakvi:D a da te podučim..podatak "domicilno pleme" se koristi kad šetaš iz plemea u pleme pa se nezna iz kojeg potičeš :D pa je za mene taj podatak potpuno nepotreban jer gdje je...
  8. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    Znam ja jako dobro sve o svim stranama svijeta budući da sam ovu akciju na tebe 30.10. ja i organizirala a ti si do tada uživao u svom neradu, rezultati našeg rada se vide na karti ;) Baš me briga šta ste vi radili sa svojim neaktivcima, ja sam rekla da si prenoblavo natrag sela od svojih...
  9. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    nema s tobom smisla ni pokušat raspravljat :zid: venera i pandora skupa sa živom su držali granicu prema nama i pružali dobar otpor-zato ih smatram dobrim igračina... zašto je venera tako postupio -pitaj njega , ne mene.Isto tako pitaj i ksenu.zašto su prazna sela rađe dali nama nego vama ili...
  10. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    evo i ja imam pravo na mišljenje pa akažem da (kako bi boriss reko) LUPAŠ GLUPOSTI :ludilo: a najsmješnije je koliko te muče MID i ALONE :hahaha: držte ga MID nemojte da vam utekne.. vratite sve što vam je uzeo:festa: DORA se držala dok vam nisu otišli ponajbolji igrači . Venera...
  11. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    koji br1 ? mica maca mala?
  12. DODILI

    Amour de café ( spam birtija)

    dobro došao u klub :pivo: mi već davno navikli tako.Što bi tebi bilo bolje :)
  13. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    PLEME 24.035.767 24.035.767 28 858.420 2455 NORTH 13.119.642 13.119.642 29 452.401 1422 SOUTH 6.242.222 6.242.222 15 416.148 690 DorA 2.453.700 2.453.700 14 175.264 272 evo, konačno PLEME ima više sela nego NORTH, SOUTH i DORA zajedno -Bull to nek ti bude...
  14. DODILI

    Intervju sa igračem Spiderxx, svijet 8.

    Šta reći :D a da nije već rečeno Svakako je čast igrati s tobom :) Unatoč mladim godinama pokazao si zrelost u ponašanju, razmišljanju i šta je najvažnije za tebe je ovo prvenstveno igra ;) Plava-lijep intervju
  15. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    koje igrače mrkey??? sa Dorama nismo imali okršaje nego preko batala na samom početku svijeta.Njega smo napali-tj. uzvratili smo, a vi ste ga defali. Prvi okršaj u vidu rata sa DORA-ma je bio tek na ljeto, kad ste nas napali Do tada vas nismo dirali, imali smo ogromnu koaliciju protiv nas...
  16. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    :kokice: Vidim gdje je tvoj problem.. spao na 9 sela pa ti dosadno
  17. DODILI

    PLEME vs. NORTH, DorA, ......

    zaboravio si barbarska sela -i njih imamo na svojoj strani protiv vas ;)
  18. DODILI

    Top 20 Plemena

    pa gotovo na svakom svijetu bude tako... postave top 20 da se vide kretanja... pa i na sv10 kad je startao, nakon 5 dana je postavljena ova tema :) Osobno znam jako malo imena na hr11-vidjet ćemo kako će se razvijati. Želim vam puno fajta i čim manje diplomacije :ook:
  19. DODILI

    Pleme

    šta ćeš kad smo NEVALJALI :D
  20. DODILI

    Poraženi protivnici (Igrači)

    Nije loše za neaktivan svijet:pivo: hrpa ODA u samo 14 dana :) Poraženi protivnici Kao napadač: 1 scapa [PLEME] 15,94 Mil. +4Mil 2 haos [PLEME] 13,19 Mil. +4 Mil 3 Gyorke [PLEME] 10,95 Mil. +4 Mil 4 DODILI [PLEME] 9,83 Mil.+3 Mil 5 afrodita69 [DorA] 9,69 Mil.+3 Mil 6 kako si...
Top