Search results

  1. Spamm

    može mene ,poslala mi je napade , al kad sam vidio sliku , želit ću i češće da me napada
  2. TCO vs MH, crnci

    ;) e baš, morat ću koga uposlit zato, nestignem ni tagirati sve napade, koliko ih je danas sam imao 5, 6 a sutra mi stižu 4 a sad kad ovo pročitaju bar će doći još jedna 0. :ook:
  3. TCO vs MH, crnci

    e ti to tako sigurno, a danas sam im pustio da me izvide i znaju da imam bar 3 nuke jel tako, tako je, a valjda bi se još koja našla, za osvojit jedno selo koje će se prenoblat :lool:
  4. TCO vs MH, crnci

    ovo je dobro ,trenutno stanje od početka rata je 33 TCO 25 po plemenskom ratu, ali zna i TCO šteliti rezultate, malo se izađe iz plemena pa onda to ovako izgleda JESI SIGURAN (481|492) K44 7,767 Unpredictable Odoakar [MH] 2013-05-13 09:40:58 016| Junior | (480|491) K44 5,272 darkwanderer...
  5. TCO vs MH, crnci

    ne tlači jotke je zakon :ook:
  6. TCO vs MH, crnci

    a i ja sam rijetko, nisam ništa loše rekao, ja sam ipak iz splita , a tu se tako kaže to nije iz uvrede ili tako nešto, a imate vebita, on će se tek sad ozbiljno uključiti , prenoblao je što je trebao, sad je spreman edit: Splico moj :o
  7. TCO vs MH, crnci

    nisam to ni mislio, nego se zezam, XXXX šta ste vi svi u tco ozbilnji osim jotkea, (lakše mi je pisat nego njih dva) najbolje da ću ovde razlagat doktorate i disertacije o igri
  8. TCO vs MH, crnci

    ps nisu ovo svi izvještaji ima i drukčijih , ali ko će to pisat, sve u svemu istrenirat ćemo TCO, a onda će vas sve zgazit tako utrenirrani :boks: :festa::festa:
  9. TCO vs MH, crnci

    pa XXXX ovde ima izvještaja koje ni ja nisam vidio, ajde neka ovo mi je ko interni forum, e sad ko ovako svi sve znaju, mi i tco se igramo , a šta vi ostali radite, mi smo počeli rat sa upredictablom, a drugi nas ne interesiraju :D ma neka malo offova, itako je bilo dosadno, a šta se...
  10. ....pobjeda

    Evo sad će stvarno kraj tog servera, bilo mi je drago da sam nakon sv4 koji je bio u drugim okolnostima, ovdje od početka bio u PLEME-nu, jednoj stvarno dobroj ekipi, i stvarno mi je bila čast igrati sa njima. Nažalost gubio sam se i po drugim svijetovima, pa nisam sudjelovao u tolikoj mjeri...
  11. Top 20 Plemena

    ne nadam se ja tome, ja se nadam da će me neko restarati do lita i da ću se ovo lito odmoriti, ja sam ipak na moru, svaki dan, jer sv10 sam završio, sv8 smo praktički osvojili, pa još ovoga se riješit i eto.
  12. Top 20 Plemena

    evo kao što ti dole piše, samo opušteno, kako će bit, bit će, ko zna kakvi su ovo svjetovi postali možda budemo glavni saveznici :ok:
  13. Top 20 Plemena

    iskreno , ni mi ne očekujemo ništa od nas, mi se igramo i zabavljamo, pa dok traje traje, ubio bih se kad bi mi ovo umisto igre postao svijet očekivanja
  14. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    ajde ljudi ne živcirajte se itako se svi pripremate za sabore, parlamente, i neznam ni ja kako se zovu još sve te ustanove. Sad ste istrenirani do bola nakon ovoga možete voditi države, ovi šta su sad itako su zaništa
  15. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    hehe nakon svega ostat će samo royal i wanted, i mali MH koji više ne igra
  16. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    Campo, ja imam dovoljno pojma i o životu i o igrici, ne pričaj o onome što nezaš, vi ste dobro pleme i dobili ste rat sa RB-om, mi WANTEDU nismo uzvračali, i uzeli bi nas kako bi htjeli u konačnici, ali nisu, nego je cijelo pleme sa svim gradovima i 1,3M bodova i vojskom prešlo na stranu žohara...
  17. WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

    Na ovo moram odgovoriti, kao što znate dosta stvari o putu MH i odlučivanju znam, ali MH nikad nebi ušao u savez sa žoharima, ili prešao kod njih, da smo uspili sa WANTEDOM dogovoriti NAP, mogli smo i dalje igrati ,i gubiti vrijeme po ovom svijetu između dviju strana , ali smo zaključili da neće...
  18. Top 20-Igraci

    1 vule bradonja TCO 41.542 8 5193 2 mamolovci RWP 37.071 8 4634 3 SalePG RWP 36.332 7 5190 4 Unpredictable TCO 36.007 8 4501 5 povratak otpisanih TCO 33.961 7 4852 6 gamma M!LF 32.114 9 3568 7 Akhenaten RWP 30.098 6 5016 8 Bilki TCO 28.359 7 4051 9 JoemadnesS TCO 27.723 6 4621 10 Pire TCO 27.304...
  19. Top 20 Plemena

    Malo priče al tablica je ovakva Poredak Ime plemena Bodovi najboljih 30 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu 1 TCO 481.346 481.346 30 16.045 126 3.820 2 M!LF 379.498 379.498 30 12.650 109 3.482 3 MH 267.256 267.256 30 8.909 75 3.563 4 RWP...
  20. Amour de café ( spam birtija)

    ŽOHARI kao žohari male sitne pokvarene životinje, dogovorimo prelaz igrača, a oni počmu osvajat sela , onih koji bi dali sela svojim bivšim suplemenicima koji prelaze kod njih, Recimo s.r.d Jack u stvarnom životu bi ga sigurno p.ebio kao mačka u vreći čovjek nula bez riječi i časti.
Top