Search results

  1. Pitanja i odgovori

    Svakako je demotivirajuće vidjeti da u igri ne možete postići ono što ste planirali i to iz administrativnog razoga koji nije niti objavljen kao promjena u postavkama. Svejedno, hvala na odgovoru.
  2. Pitanja i odgovori

    Hvala ti na odgovoru u kojem me oduševljavaš preciznom analizom problema. Hvala ti i na na volji što pokušavaš odgovoriti iako nisi niti pročitao upis do kraja a vidim i da ga nisi sasvim shvatio. Nadalje, rečenicu koju si složio mogu iskoristiti programeri google translatora kada se prevodi sa...
  3. Pitanja i odgovori

    Pitanje za postavke na s15 i ostalim novijim svjetovima. Na restartu sam na s15. Računao sam nastaviti igru jer sam prije restarta imao baklju i zlatnika za 35 plemića. Odlučio sam otići na rub karte i uz pomoć plemena ponovo napraviti selo i iz njega se proširiti. Jučer ujutro sam napravio...
  4. Pitanja i odgovori

    Imam jedan upit sa osvrtom na s15. Postavke svijeta su takve da igrač po ulasku u pleme ne može slati pojačanje 7 dana dok ga odmah može primati. Takvo pravilo omogućava da igrač prelazi iz plemena u pleme i da prima vojsku u obranu. Tako igrač prelazi iz plemena u akademiju pa i u neko drugo...
  5. Pitanja i odgovori

    Objavljeno je otvaranje novog svijeta. I opet nije provedena anketa među igračima da se vidi kakav bi svijet bio po ukusu igrača. Staviti svijet bez strijelaca opet se daje velika prednost off igračima. Brzine jedinica su čudne jer nema niti jedne jedinice koja stiže do slijedećeg sela u...
  6. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Evo koji odlični prijedlozi i to od vodečih igrača HR svijeta! Samo da sada administrator shvati što igrači žele i obavi anketu.
  7. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Po meni su 4 najvažnija pitanja: brzina svijeta paladin (da/ne) crkva (da/ne) pljačkanje (da/ne) Ja bi volio da na svijetu ne bude pljačkanja jer se tada pokažu kao najbolji igrači oni koji su najbolji taktičari i znalci a ne oni koji provedu najviše vremena na plemenima. Na stranim...
  8. Plemena News - vaši komentari i primjedbe

    Ova tema je otišla daleko od originalne tema kakva je bila postavljena. Ne čitam vanjski forum jer mi on liči na boleštinu gdje se pobjednici veličaju a gubitnici su frustrirani pa izmišljaju blesavoće. Tražio sam temu gdje bi mogao navesti administratore hr plemena da provedu anketu među...
  9. Team | Hr 6 | komentar i rasprave

    Novi svijet se otvara u ponedjeljak. Zašto opet administratori nisu proveli anketu među igračima da vide kakve postavke svijeta igrači žele? Ovde igraju igrači a ne administratori i stvarno bi bilo u redu da se ispita mišljenje igrača da se vidi kakav bi svijet bio najpoželjniji. Mi ćemo sada...
Top