Search results

  1. Spam

    Smaykić, ne mislim igrat, mislim se skroz ostavit, ali postepeno se 'odvikavam' :) A ako zaigram, naravno da bi to onda bilo sa ellenom. Bez ellene nema ozbiljne igre. :)
  2. Spam

    Vanjuha, ne znam hoću li, ali ako ikad u buduće odlučim ozbiljno zaigrati neki svijet, volio bi da ti budeš u toj mojoj ekipi. Sviđa mi se tvoj pristup ovoj igrici :) Pozdrav trawki (htjedoh postavit pivo, ali ove novotarije nemaju pivo :confused:)
  3. 13ti rođendan Plemena - treći kviz

    1. Kada počnemo ponovo 5. put u jednom svijetu. 2. 2010 3. 135 Katapulta
  4. 13ti rođendan plemena - drugi kviz

    1. 2011 2. 2015 3. 8.17
  5. Top 25 IGRACI

    Ponekad je ban i zaslužen, ali najčešće je to neproporcionalna kazna. Osobno mrzim banove, pa čak i ako su manjim dijelom i zasluženi. Sjećam se da sam nekad davno jedini put u životu bio banovan na nekom davnom ba serveru po meni bez razloga, ali po beowulfu s razlogom. Nakon toga jedini...
  6. 13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    A mislio sam da ponešto znam :( Valjda i švicarci igraju na njemačkom jeziku :) 1. 15 2. 2006 3. 8.4
  7. Spam

    Vilenjak je čarobnjak, on sam ima nekoliko paladina :) Nego, nije ti mudro protivniku otkrivat tajne igrice :ljut:
  8. Spam

    Tako nekako. Od ova 3-4 'spamera' se nema šta pametno pročitat :) Trebalo bi ih ostavit na ovom forumu, a za ostale, koji nisu ovoliko neodgojeni (nevaspitani) otvorit novi spam forum. :ook:
  9. Spam

    Upravo tako nekako :) Inače koliko ja znam na svim svjetovima je bilo - onaj tko gubi ljuti se... Nego, s obzirom da je Rita žensko ime, a ti si muško, ne bi li se onda trebao zvat - Rit :confused:
  10. Spam

    Kako levatić, a čovik vam najjači na tom w83?! Kakvi su onda ostali? :)
  11. Spam

    Volim kad rubo to ukratko objasni :) Kratko i jasno :)
  12. Spam

    Cuca, jel se to meni čini da si počeo napadat svog učitelja??! :confused: :woot:
  13. Spam

    Ne znam ko tamo igra, ali ako je onaj za koga mi se čini da je, Osmičeviću ne piše ti se dobro :) :kokice:
  14. Spam

    Uglavnom se ne slaže s većinom toga što Osmičević napiše, ali evo i da se nađe nešto s čim se slažem. Ne može se reći da je ovo direktno protiv propisa, ali je u zadnje vrijeme uhvatilo previše maha tako da se slažem da bi se trebalo nešto uradit da se ograniči ovo višestruko spajanje, na...
  15. Spam

    Cuca ba, a po čemu ti gledaš? Točno da u ovoj fazi rang nije najbitniji, kasnije postaje vrlo bitan, a na kraju vjerojatno najbitniji. Ja vjerujem da je Rita samo skromna, a da je jako dobar igrač :)
  16. Spam

    Pa meni baš i ne izgleda najslabiji. Više mi djeluje kao drugi u plemenu :)
  17. Spam

    Definitivno je bolje bit mlad, zdrav i bogat nego star, bolestan i siromašan :)
  18. Spam

    Ove novotarije sa premiumom su počele od hr22, a mungos je igrao prije hr20. Tako da premium ne može bit razlog...
  19. Spam

    Bila bi šteta da odustanete. Niste se valjda amera uplašili?
  20. Spam

    Mladiću, ne upadaj nepozvan i neupućen u temu rasprave. Tko si ti?
Top