Search results

  1. Arma007

    Top 20 plemena

    Jel neko može pojasniti od vodećih šta je cilj ovog ? EDIT: teško je i shvatiti neke riječi, kao da je neko pijan pisao :D
  2. Arma007

    Spam

    i tako 6 godina hahahahahhahaha
  3. Arma007

    Spam

    Koliko dugo nisam igrao korozija me uhvatila i mene i acc hahaha
  4. Arma007

    Spam

    Pozdrav momci, jel ovo prilikom prijave na novi svijet se dobija određeni broj premium bodova ili ?
  5. Arma007

    »[Skripta] MassTagger GC = v8.39

    » [Ime skripte] »[Skripta] MassTagger GC = v8.39 » [Potreban premium ?] Da » [Host] DropBox » [Verzija] v8.39 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Ako imate dosta napada pa treba da sve to pratite, ova skripta vam može dosta olakšati stvari...
  6. Arma007

    »[Skripta] Farm Finder GC = v8.38

    » [Ime skripte] »[Skripta] Farm Finder GC = v8.38 » [Potreban premium ?] Ne » [Host] DropBox » [Verzija] v8.38 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Odete na mapu i pokrenete skriptu i dobijete sljedeće: Sve imate na slici objašnjenjo šta popuniti...
  7. Arma007

    »[Skripta] Skripta za farmanje GC = v8.38

    Hvala i tebi što pratiš i cijeniš rad :) Postaviti ću je ubrzo na forumu. Lijep pozdrav
  8. Arma007

    Spam

    Dino Dino, jaki su filozofi na riječima nema šta.
  9. Arma007

    Spam

    Pa moraju biti tvoji oko tebe kada imate sedam akademija, čista logika.
  10. Arma007

    Spam

    Ja Sam Bio Pro Bodovi: 3.073 Poredak: 26 Poraženi protivnici: 239 (582.) Pleme: Team Lagano je izvještaje od drugih lijepiti :(
  11. Arma007

    Android APP

    sada ću da se javim podršci za razvoj aplikacije direktno Innogamesu da se žalim
  12. Arma007

    »[Skripta] Skripta za farmanje GC = v8.38

    » [Ime skripte] »[Skripta] Skripta za farmanje GC = v8.38 » [Potreban premium ?] Ne » [Host] Plemena.com.hr DropBox Arma » [Verzija] v8.38 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Pokrenite je sa okupljališta i poslati će napad na sela koja vi unesete...
  13. Arma007

    Android APP

    Kupio novi mobitel i opet imam nekih problema, kada mi u poruci dođe link otvorim i ovo dobijem Znači to je taj updejt zadnji i od tada problemi
  14. Arma007

    »[Skripta] Bonus sela mapa GC = v8.38

    » [Ime skripte] »[Skripta] Bonus sela mapa GC = v8.38 » [Potreban premium ?] Ne » [Host] Plemena.com.hr DropBox Arma » [Verzija] v8.38 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Pokrenite je na mapi i biti ce uklonjena sva sela osim bonus sela, baš kao na...
  15. Arma007

    Spam

    Jutrrroooooooouuuuu :D
  16. Arma007

    Spam

    Opa :D sve po starom osim što nas truju čistim zrakom :)
  17. Arma007

    Spam

    Cim se Cuca Ba uselio odmah je belaj napravio u plemenu :(
  18. Arma007

    »[Skripta] Uzimanje koordinata sa profila igrača GC = v8.35

    » [Ime skripte] »[Skripta] Uzimanje koordinata sa profila igrača GC = v8.35 » [Potreban premium ?] Ne » [Host] Plemena.com.hr DropBox Arma » [Verzija] v8.35 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Jednostavno pokrenite skriptu profilu igrača i dobiti ćete...
  19. Arma007

    »[Popravak] Skripte koje ne rade, nisu prevedene ili potreban update

    Pošto vidim da je "pocrkalo" 90% skripti, ja ću pokušati da vratim neke. Pa ako ima neko još nekih koje ne rade, neka posta pa ćemo pregledati.
  20. Arma007

    »[Skripta] Market Balanser GC = v8.35

    » [Ime skripte] »[Skripta] Market Balanser v8.35 » [Potreban premium ?] Da » [Host] UK Host » [Verzija] v8.35 [Testirana na najnovijoj verziji plemena] » [Objasnjenje] Jednostavno pokrenite skripteu na Pregledima, ili marketu, i pratite upustva. Skripta radi na tom...
Top