Search results

  1. SPAM

    O ovom nisam imao pojma ako je istina...
  2. SPAM

    S Tomecom nikad nisam razmijenio niti jednu riječ i uopće nemam pojma tko je taj čovjek. Apsolutno nikad nikad s Tomecom nisam razmijenio niti jednu riječ niti u igri niti s drugim sredstvima komunikacije. Na njegov račun je došao drugi igrač. Jeli to teško skužit? Pogledaj datum kad sam to...
  3. SPAM

    Kad bi postojala podrška bio bi baniran čim se pojaviš. Puste želje. Jbt koliko si laži od jutra do noći moraš sam sebi ispričat? Kako može jedna vucibatina kao ti izbacit čovjeka koji igra 6 mjeseci na tom računu u stvari čovjeka koji je izgradio taj račun? Kužim da hranim trola ali jače je od...
  4. SPAM

    To je stipin dual kojeg je stipe izbacio s računa u stvari promijenio password.
  5. SPAM

    Neću te zajebavat kao što obično zajebavam ovu balavurdiju, jer ne znam uopće tko si. Nikad ali nikad nismo imali špijune kod vas, pirat je prešao kod nas iz prvivatnih razloga većina ljudi zna zašto tko ne zna ne mora niti znat. Niti smo tražili od njega da špijunira niti je on nudio. Tomekc je...
  6. SPAM

    Imaš isti nick kao i franc (joker1) ako nisi isprike ako jesi... Pišem svima nek si izabere ako je nešto za nekog. Ne da mi se baš natezat po forumu s polubotovima.
  7. SPAM

    Pa tebe sam istjerao iz plemena na s23 drugi dan jer si bio prevarant i nudio mi ne moralne stvari, ne sjećaš se? Ja se sjećam. Kretenima koji opet pokušavaju odvući spiku na nacionalnu regionalnu ili bilo kakvu drugu. U crncima je 60% Bosanaca 20% Srba i 20% Hrvata, znači odjebite. Ako je vama...
  8. SPAM

    Ne stavljaj me u taj koš.
  9. SPAM

    Igrom slučaja je na Tomeka došao igrač koji je baniran radi te scripte, što ti nije jasno? Znači problem sam ja koji je vidio i prijavio botove a nije onaj tko koristi botove?
  10. SPAM

    Koga zanima prelazak? Gdje si uspio naći nešto o prelasku bilo kakvom osim u tvojoj glavi?
  11. SPAM

    JBG kad volim trolat balavurdiju...
  12. SPAM

    Tko to proziva francetića? Koliko puta moram ponovit da ja nemam nikakve veze sa s23, igrao sam kao obični igrač i to dosta neaktivno. Na računu su igrali leka i kralj nedo i ja jako malo. Zar je netko pobijedio ovdje? Ovdje je izgubljen zdrav razum a od prelijepe igre ste napravili takvo sranje...
  13. SPAM

    Boli me kiki za tobom, ne zanimljiv si mi kužiš?
  14. SPAM

    Rew reci i meni? Volio bih znati...
  15. SPAM

    Pobjegulja iz BiW, zalutao na Joletov račun. Nevažan totalno. Nisi mi napet, bljutav si za raspravu. Daj mi prave spammere.
  16. SPAM

    A zamisli, ti tamo ne možeš..
  17. SPAM

    A jbg, ovako ima plemića u izobilju, kako će nublat ako ih pokupi, treba mu 2 mjeseca kovat zlatnike kako bi samo njih pokupio. Ali nekima to ne dolazi do mozga, stane negdje oko jaja kad testosteron navali.
  18. SPAM

    Kradljivci i lažovi su ignorirani.
  19. SPAM

    O čemu drobiš? Pa prije pirata je bio Jole. Ulazi li to u tvoju glavu?
  20. SPAM

    Iz režije mi javljaju kako dosta igrača u bjelcima nije razumjelo o čemu je ovdje riječ. Pa evo, ukratko sam objasnio jednom njihovom kolegi o čemu se radi. http://prnt.sc/f58c4p
Top