Search results

  1. DavidTes@novic

    -SB- oprostaj

    Nisam mislio da cu ovako nesto ikad napisati na forumu,ali poslije svega donio sam odluku za tako nesto,to jeste poslije ovakve sinocne reakcije sada vec bivsih saveznika -WP- Igram ovu igru skoro 10 godina i ovo do sada nisam nigdje vidio ovako nesto,ali eto za sve postoji valjda prvi put. Od...
  2. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 20

    Cestitke i od mene,svaka cast na 100% dominacije :festa:
  3. DavidTes@novic

    Spam

    Ajde osmicevicu prosvjetli me,samo tebe sam cekao kao neki znak sa neba :andjeo:
  4. DavidTes@novic

    Spam

    Da pozdravim Don juan-a,inace rekordera servera po multi racunima. Bravo majstore pokazao si kakva si igracina i kakav si covjek,sto se tice premiuma ja priznajem da jesam potrosio ali sam sigurno i ofarmao najvise resursa na serveru za razliku od tebe koji nisi imao ni 10000 ofarmani resa ni...
  5. DavidTes@novic

    Spam

    Ala me nasmija ova slika koja je objavljena... Svaka cast za glumu i ideju,treba ti oskara dati,zalim samo ove koji su ozbiljno krenuli igrati u loyalu :zid: Poslije ovog mozete zatvoriti HR server,jer svaki novi svijet postaje sve smjesniji :predaja: Toni dodji pomoci mineru na age 3,treba...
  6. DavidTes@novic

    Komentari na izmjene u verziji 8.34

    Pa cim su krenuli da za premium se moze i nick promjenuti bilo mi je jasno dokle je ova igra dosla... Svaki put sve veca i veca sranja cini mi se :predaja: Vratite nam igru od prije 8 ili 9 godina da uzivamo igrajuci,a vjerovatno da se i vrati puno starih igraca koji su pobjegli od ovih tako...
  7. DavidTes@novic

    Spam

    Nije forum odavno aktivniji bio cini mi se :pivo: Mada se presipa iz supljeg u prazno koliko vidim,opet bolje i to nego da je pustinja :ook: Ti sto sam ti idol isprazni sanduce ako hoces da ti uopste odgovorim na ove dve poruke koje si poslao :hmm:
  8. DavidTes@novic

    Spam

    Zato onakve zalbe kod mene na skajpu :hmm:
  9. DavidTes@novic

    Spam

    Opet ovaj Toni pravi belaj gdje god da igra :predaja:
  10. DavidTes@novic

    Pitanja i odgovori

    Neki su spominjali da se moze server lako zatvoriti a medju njima cini mi se da je bio i at animal http://prntscr.com/7forgy Koliko znam i svijet na ba serveru je otvoren par mjeseci prije nego sto je server konacno ugasen a nagrade su podijeljene na pola servera i po trenutnom rezultatu,zato i...
  11. DavidTes@novic

    Pitanja i odgovori

    Pitanje iskljucivo za tim HR servera. Sta ce se desiti sa premium poenima ako se desi ono sto je najavljeno i sto je ocekivano za vecinu a to je zatvaranje HR servera ? Da li ce se moci prebaciti na neki od drugih servera ili ce jednostavno propasti :ljut:
  12. DavidTes@novic

    Extand your knowledge, by white-hope.

    Korisna stvar,pogotovo da nebi morali ganjati stare verzije opere i namjestati :ok:
  13. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 18

    Cestitke jos jednom svim mojim saigracima :) Budice sad se mozes javiti na terapiju zvanu age of empires 2 the conquerors :hmm:
  14. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 18

    Koliko mene vid sluzi,svijet jos uvijek nije zatvoren :zid:
  15. DavidTes@novic

    End game faza sv 18

    hvala dusmane moj stari sa ba1 :D Miner je bio prevaga na nasu stranu na ovom svjetu,nasa uzdanica :hahaha:
  16. DavidTes@novic

    End game faza sv 18

    Zahvaljujem na odobrenju nase molbe za skracivanje end game faze,jos par gradova je potrebno da uzmemo i da imamo 100% dominacije :festa:
  17. DavidTes@novic

    Spam :d

    Nije valjda dotle doslo :predaja:
  18. DavidTes@novic

    Spam

    Izvini nismo te prepoznali,to sto si uhvatio dvojici igraca nesto sitno offa (alesio,carmelo antony) nista strasno nije pokazalo,koliko si samo premiuma slupao da se dignes vise nego oni,a tek cime si se sluzio da provjeris da li su isti likovi online... Bio si ti nadefan vise nego bilo ko,samo...
  19. DavidTes@novic

    Spam

    Osmicevic Dino (izbrisano) 07.08. u 02:12 sati ostalo mi je na onom accu sto sam bio dobio 8500 pb, ostalo je 2000 jer sam svom plemenu podijelio.. worf tj trawka on zna da imam te premiume i njemu sam dao 300. :) pitaj saleta u znak izvinjenja ne trazim da smo frendovi, da pusti da mu...
  20. DavidTes@novic

    Spam

    Osmicevic Dino (izbrisano) 07.08. u 00:58 sati Kreno sam ponov, dobio banove radi multi acc na vanjskom :) Proslijedi igracu SalePG. :) '' Sale znam da si ljut brate, pa vrijeme je i da znas istinu zasto sam te napao, i zasto sam te izdao, hocu da znas da je igrac Gravecepper se meni sa...
Top