Search results

  1. blacknight

    SPAM

    http://prntscr.com/3eo8nz haha...ovo je jace..hahah
  2. blacknight

    SPAM

    WOOT?! :woot:
  3. blacknight

    Pitanja i odgovori

    ima, u onoj dropbox skripti...koju je arma slozio...
  4. blacknight

    Hitno registracija

    ma nema tu sanse...sve ide ispocetka, jedino ti zastave ostaju( kojih tamo nema), cak ni paladinovih predmeta nema...ides od 0...
  5. blacknight

    iOS app

    evo sada mi push obavijesti ne rade kako treba...:s ne bilki, to ti je sa nekim od zadnjih nadogradnja, pa nemos produziti premium..i slati bodove.zato ne mozes to preko moba... a mene konstantno vraca na log in, moze da prode i 20 sekundi da sam izisao, i vratio se, ono ce me nekada vratiti...
  6. blacknight

    iOS app

    kao sto sami naziv kaze iOS app... instalirana, bla bla...sve sljaka...e sada pitanje... naime ulogiram se, izadem iz app, odem na fejs, vratim se u app plemena, i ono mene ponovo izbacuje na prijavu, i tako xy puta u danu...naravno, duplim klikom otvaras multitask, u kojem ju mozes...
  7. blacknight

    Pitanja i odgovori

    kaj ti sada nije jasno?
  8. blacknight

    Pitanja i odgovori

    pa nemozes sitat juru, peru i stefa..mozes dvojicu, al svu trojicu ne..kaj tu nije razumljivo?
  9. blacknight

    Problemi s igrom

    wtf?! nesto novo?! dogada se kada saljes farm preko pomocnika...
  10. blacknight

    Zatvaranje svijeta 11

    evo kad frankyy nezna zahvaliti za pozdrave, budem ja...:D ma da ste vi vise komunicirali..:D cesitke svima...bacamo se na novi job...:D
  11. blacknight

    Poredak plemena

    nitko nece da se pohvali da smo dobili novo pleme..:SSS kiseli krastavci & tekila u istoj kombinaciji....bljakkkkkkkkkkk iako ide tekila i limun....ovo bas i ne ide..:D
  12. blacknight

    Postavke - svijet 16

    ovako najbolje.... p.s. dajte gasite stare svijetove, poput hr 11, hr13 skratite maximalno...dignite razinu igre na visu razinu..ovo je mucenje!!! naravno da mi imamo 1.5k igraca na svijetu, kada se stari svijet uspori sa nadolazecim novim svijetom... btw. bahko strani svijetovi imaju i...
  13. blacknight

    Skrita za farmanje/laznjake

    ovo BOLDANO si krivo rekao..:D neki svjetovi nemaju fejk limit(1 jedinica u fejku), a neki svjetovi imaju fejk limit i to 1% bodova sela, a to znaci da tvoje selo ima 10000 bodova i treba ti 100 jedinca, bez obzira, dal protivnikovo selo imalo 1000, 2000, 3000....itd bodova...:D
  14. blacknight

    Spamm

    282 (559|434) K45 1,355 Marija Terezija Widow Maker [FIN] 2013-12-16 21:30:51 neznam ja..al cini mi se da sam te poslao u vjecni RIP...
  15. blacknight

    Zatvaranje svijeta 10

    ljubav mu pomutila glavu...hahahahahahah http://www.youtube.com/watch?v=YprrwH867N0
  16. blacknight

    Zimski događaj 2013 - tema za komentare

    od koliko sati ovo pocinje sutra??
  17. blacknight

    SPAM

    od updatea ni u...pfff
  18. blacknight

    SPAM

    Google translate na hrvatski...mozda ce se razumijet...a ne ovako...da prevadamo na blef...
  19. blacknight

    SPAM

    Admini, upozorite ove dotepence, da komuniciraju kak treba, a ne da ja trebam 6 strucnih osoba da mi ovo desifriraju... Kolko me pamcenje sluzi, treba se pisat maticni jezik servera?! Il se varam? P.s.kaj se dogada? Laka ce mi od stajanja umrijeti...:/
  20. blacknight

    SPAM

    http://prntscr.com/29ocn6 jel ima mjesta u diplomaciji i za nas? da se obojimo iz crvenog u ljubicasto ili svjetlo plavo?:festa:
Top