Search results

  1. strava1

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    luka znam da bi ovima tu sto prate forum bilo dosadno da tebe nema ali zasto tamo pises da ides ovo ono kad na kraju ne odes nikuda... prvo pričas da nisi htio izdat i da odlaziš i da su za tebe plemena svršena stvar! zašto si se vratio?? Tebi je očito lijepo prepirat se ovdje i da te pljuju...
  2. strava1

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    primite i mene primite i mene:D:D:festa:
  3. strava1

    Spam

    penac jel smijem farmat ona sela kraj tebe fali mi za akademiju da si napravim plemića??
  4. strava1

    Amour de café ( spam birtija)

    akosam dobro shvatio pojaslike onda je to daje ovo prva lc na sv10??? ako je onda svaka cast. oprostite na rukopisu tipkam prek playke.bye byeodja fifu gazit
  5. strava1

    Amour de café ( spam birtija)

    Nažalost istina
  6. strava1

    Postavke - Svijet 10

    neznam zašto ali meni ne pokazuje svijet 10 iako je wicked napisao da je omogućena predregistracija. samo mi pise da 1,8 i 9 :lool:
  7. strava1

    Postavke - Svijet 10

    Slažem se postavke su takve kakve jesu idemo se igrat. Davide slaži tamo predregistraciju :D:ok:
  8. strava1

    Postavke - Svijet 10

    Brzina igre:1.3 Brzina jedinica:1.3 Moral: aktivno (bazirano na vremenu) Zaštita od lažnih napada: aktivno Pravilo farme: neaktivno Sustav istraživanja: pojednostavljeno istraživanje Crkva: neaktivno Noćni bonus:aktivno od 1:00 do 7:00 sati Zastave:Onemogućeno Paladin: neaktivan Strijelci...
  9. strava1

    .b. vs .beer.

    E sodome sodome :-P:-P:-P:-P:-P:-P
  10. strava1

    SHINE & ALR vs -SB-, Lunga!, ,+SB+ itd ( nema ko nema) SPAM TEMA

    kad ste toliko korektni i pošteni onda nemorate slat resse od slabijih igrača da se dobiju banovi... smatrate da se neće skuzit ali nazalost nismo ni mi glupi :hmm: i usput evo da pozdravim ovu ekipu ovdje nisam se javljao ovdje al sam samo čitao :D
  11. strava1

    Spam

    svaka čast peni :festa:
  12. strava1

    CTRL

    da padaju tonu:glazba:
  13. strava1

    =SAS= i =SAS1=

    svatko gleda di mu je bolje tako sam i ja mada kad sam prvi puta dosao na plemena na sv4 bio sam u sas-u al na greska se uči :glazba:
Top