Search results

  1. Br@ve

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Pa i Ujko kaze da si izdajnik,jesi se zbog toga vratio? Sta pise zbog cega si presao? Gdje si tacno naveo brigu oko bivsih clanova Bilo ti je bitno da predje Wozi i Goran a ostale ko j... A sad prosipas price za ln Rocket Scientist Pro 04,2012 18:18 čujem da ideš u gradele? ujkan Pro...
  2. Br@ve

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Dobro je vise Luka postajes naporan polako 1. Kad smo pricali na skype Kinder,Spidi,Ujkan,Ti i ja prihvatio si odmah ideju o ujedinjenju i rekao citam,"Ja sam ZA i to da pleme ima 20 clanova" 2. OTP vas nije izdao vec cu ljudi odlucili biti samostalni,povukli svoje igrace nazad u maticno...
  3. Br@ve

    Pozdrav

    :pivo:
  4. Br@ve

    Pozdrav

    Ajde Luka sve najbolje cujemo se na nekom drugom serveru:)
  5. Br@ve

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Cuj pobjedili regrutacijom,nismo jos pobjedili ima tu jos dosta posla,samo smo favoriti.Favoriti smo bili a jos vece sanse dobili RASPADOM REBORNA za koji si i ti zasluzan kao jedan o vodja plus jos izlaskom iz plemena i prelaskom u neprijateljski tabor.Kasno je sad da popravljas.... Uglavnom...
  6. Br@ve

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Svaka cast OTP-u dosta sam ratovao sa vama i pokazali ste se kao dobri igraci,OTP kad je raskinuo veze sa REBORN nije htio napadati svoje bivse saveznike vec ste htjeli ostati neutralni,REBORN je prvi poceo sa napadima na vas pa ste odgovorili savezom sa Grr Tako da ove pricice o OTP-u kao...
  7. Br@ve

    GRADELE vs REBORN, REBJRS i Ostali

    Luka ajde ne laprdaj sad si se dosao na forum nesto pravdati,cim vas je OTP ostavio rasuli ste se ko riza i uvjek su krivi drugi.OTP je igrao veliku ulogu u ratu jer od njih ste napravili zivi stit i uzivali daleko od linije,znali ste sta vas ceka tako da nemoj prosipati pricu neku. Iz Grr si...
  8. Br@ve

    Amour de café ( spam birtija)

    Poceli se rostilji pripremati a zeko jos u sumi,ne moraju se riporti ni stavljati sami se pravdaju...Al neka
  9. Br@ve

    Izvjestaji

    Udjes tamo na pomoc pa procitas koje se Off a koje Deff jedinice,al neka nije se niko naucen naucio
  10. Br@ve

    Spam

    Da jednom zaradimo sta od ovih virtualnih sela :DDDDD Ako treba koga fejkati,noblati,zastrasiti,prosipat propagandu po forumu moze i to,treba cjenovik napraviti hahahahaha nikad ne znas sta bi sve ljudi dali za koje selo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  11. Br@ve

    Kako REBORN kupuje sela

    HAHAHAHAHA bas me zanima zvanicni komentar od luke advokata plemena REBORN,ovo mora da je namjestaljka takvi posteni likovi Zmaj brate sta se mucis okolo evo ti selo koje hoces za 200 prema :ook:
  12. Br@ve

    Kako REBORN kupuje sela

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH odo ugasiti racuna,sad sam sve vidio HAHAHAHAH i sta bi na kraju sa prema??????
  13. Br@ve

    Spam

    Nista ostaje nam da cekamo tebe kad ce doci na red :kisa:
  14. Br@ve

    Spam

    Ako se vratis koji post nazad vidjet ces da sam i ja bio banovan zbog rijecnika,plava ocito radi svoj posao! NIko nije neduzan banovan tak ni ja,a i ti si zreo za jednog zbog tog posta i insinuacija
  15. Br@ve

    Amour de café ( spam birtija)

    Jel ovo onaj iz baraba:predaja:
  16. Br@ve

    Spam

    Druze nesto si pomjesao vjerovatno si htio spomenuti Ujkana i acc Spajdermen??
  17. Br@ve

    Spam

    Bijednici,Glup.....Imal ban za ovog luku,ovo je vrijedjanje Ja sam za manju glupost dobio..Plava ajde stisni gumb:ook:
  18. Br@ve

    Amour de café ( spam birtija)

    Nymus jel igras ti hr10? Da dodjem da te restartujem balavac Jednom izdajnik uvjek izdajnik to ce te pratiti dok god budes igro,prodo si se za koji fejk.Samo se nadam da znaju vodje koga primaju u pleme
  19. Br@ve

    TOP 20 (Igrači)

    Hahaha No lifer car :ook:
  20. Br@ve

    Spam

    Banuju jedine zive ljude na forumu :o:hahaha:
Top