Search results

  1. Pitanja i odgovori

    imam pitanje jel dozvoljeno na ovom svijetu 10 pisati nekom poruku na engleskom jer na drzgim serverima stranim je zabranjeno pricati jezike osim engleskog i njemackog ili jezik tog servera koji je
  2. Pitanja i odgovori

    trolan nisi u pravu igro sam jednom takav server gdje dobis selo totalno izgradzeno ali full i mozes raditi po selu 3 plemica i vojska je gotova pogotovo off vojska kompletna njuka je gotova za 15 minuta jer ja sam jednom na tom serveru poceo sa jednim selom i na kraju sam zavrsio na 35...
  3. Pitanja i odgovori

    Moze mi neko dati link od speed servera plemena gdje pocinjes sa izgradzenim selom i vojska se napravi za 15 minuta hvala
  4. Spam

    eto i ko je stalno na forumu troje ljudi neznam zasto i postoji taj forum ako se ne prikljucujui ostali onda ga ukinuti jer stvarno moras paziti da nesto krivo ne kazes jer bana se i sta treba i sta ne ne kuzim to nista a nas par samo odrzava taj forum
  5. Spam

    fuckas demokraciju kad nesmijes reci sta mislis dok drugi rade i govore sta oce i ne kaznjavaju se jer da nema nas par forum bi umro ovako je zabavnije i mozes se nasmijati
  6. Spam

    buhahahahahahaha evo me di si penny vidim jedno selo palo od grr sta se desilo niste bili sprmni ili nestaje deffa
  7. Spam

    kad je to istina vidi se iz prilozenog jer taj deff nije od penny ili ili ostalih ribica nego od drugih jer ribice nemaju svoj deff koriste tudzi i deff od svojih dvojnih racuna sta posjeduju
  8. Spam

    ajde dvaput pogodi penny voli muske
  9. Spam

    jao penyy pa ti znas sta je to vlakic jesi probo u u zatvoru kako je a kako nema neta kad dobivate sve privilegije a posto si stalno na netu samo je dokaz da imas puno vremena jer trebas odguliti kaznu nestasko trebo si paziti koje droge gutas i preprodajes:hmm:
  10. Spam

    vidim da me se spominje pa da se javim vidim da cupava i penny ne mogu a da me ne spominju jer jedino ko se tu moze guziti je kuglica i penny jer vec imaju iskustva dok su gulili u zatvoru i ispado im je sapun na tusiranju tolko im se svidlo da su isli svakih 4 sata na tusiranje sad ce pitanje...
  11. TOP 20 (Plemena)

    Napadači: ugor Porijeklo: 001 Muhec (520|468) K45 Količina: 0 0 4560 0 31 3008 200 0 232 0 1 0 Gubici: 0 0 4560 0 31 3008 200 0 232 0 1 0 Zastava: +4% napadačka snaga Branitelj: shaka Cilj: 009 - Samo (515|464) K45 evo kako orca cisti selo i uzima svoju vojsku cuva a...
  12. Spam

    apadači: shaka Porijeklo: zimbabwe (516|458) K45 Količina: 100 0 0 0 0 0 50 0 0 0 0 1 Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Branitelj: ugor Cilj: Vrela Usna (524|455) K45 Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Zastava: +5%...
  13. TOP 20 (Plemena)

    daj cupava suti jos nije akcija napravljena od koalicije reci nesto kad akcija bude mislim da onda neces moci tipkati tu na forumu neces spavati dva dana:hmm:
  14. TOP 20 (Plemena)

    sta smo napuhani sta vec su pocela slanja poruka da neki izadzu iz plemena da se ljudi razbjeze pa da vam je lakse ratovati ali nisu valjda ludi da ce nasjedati na te poteze vase ovo su potezi ocajnika
  15. TOP 20 (Plemena)

    pa to je tek pocelo cekaj akciju kad svi u isto vrijeme krenu necete znati gdje se nalazite samo polako kad bude akcija cijelog servera pa cemo vidjeti jer skuzili su svi kolko ste podmuklo pleme i kako iskoristavate druge za svoje ciljeve sramota razbit ce vas ovi
  16. TOP 20 (Plemena)

    napokon su barabe skuzili da ste ih samo iskoristavali bilo je i vrijeme da su od pocetka krenuli ribice bi vec zavrsile na rostilju naprijed samo zgazite ih treba se cijeli server udruziti i pregaziti ih
  17. Osvajanje - spam tema

    sta smo pametni prejako
  18. Osvajanje - spam tema

    koji glupi komentar:ludilo:
  19. Osvajanje - spam tema

    sta je penny pobjeze iz riba jel moglo se i ocekivati podvi rep
  20. Osvajanje - spam tema

    stvarno ste bolesni pa imate admine pa neka provjere sta me stalno sa tim gnjavite od kad sam poceo igrati spominjete muljanje ali kolko vidim nisam baniran znaci da sve stima jeste jadni stvarno nisam ja ko vi da se budem sluzio time a to da sam stalno tu nisam povremeno sam tu da vidim sta i...
Top