Search results

  1. KJV apostol

    Spam

    Fali mi onaj smajlić gdje lik udara glavom u zid. Taman i ja sada dobio takvu zelju, minimalno da krv poteče :D
  2. KJV apostol

    RAT - EAG VS PDP

    Mogu li se i ja posvađat sa nekime? :D
  3. KJV apostol

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    Side 1: Tribes: PDP Side 2: Tribes: NW, NW-3, -NW- A Timeframe: Forever Total conquers against opposite side: Side 1: 35 Side 2: 11 Difference: 24 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 84,391 Side 2: 28,755 Difference: 55,636
  4. KJV apostol

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    Pazi da ne dobijes ban na vanjskom za ovo :rolleyes: #Pravda za Tounija
  5. KJV apostol

    Spam

    Polako puže mali puž. Polako ali sigurno :D
  6. KJV apostol

    Top 20 plemena

    Ma rekao je čovjek da je slao poruku prijatelju, nemoj tako. Jedino mi je čudno to što smo mi jedini račun na čitavom svijetu koji počinje sa "kil". Znači da je bgm fino promašio nick kada nama nema nitko sličan :D
  7. KJV apostol

    Top 20 plemena

    Jel to kao ono kada nama pošalješ poruku i odmah u prvoj rečenici nas nazivaš botinom?? LICEMJERU, NE PRAVI SE FIN :D
  8. KJV apostol

    Quercus Petraea (QP)

    HAHAHAHAHAH SMAYKE UBIO! NEMA DALJE. GASI TEMU!
  9. KJV apostol

    Top 20 plemena

    Doctore, sanjaš li nas? Kvarimo li ti san noću? Dižeš li se ujutro sav u znoju jer znaš tko te čeka na fronti? Ajde šta si nas se uhvatio kao pijan plota. Ne moraš svaki dan bacati svog malog kopljanika u nesvjest na nas. Nula si od igrača, a još i veća od čovjeka. Neki dan čovjek poslao...
  10. KJV apostol

    Spam

    Lete u toplije krajeve. Ovdje je lagano već zima:D
  11. KJV apostol

    dzemsonzijev kutak

    Doktore, ako se već moramo tuči na ovome svijetu, neka to bude 100% pošteno. A onda ćemo jedan drugome stisnut ruku i čestitati na zasluženoj pobjedi. To vrijedi za sve igrače! :)
  12. KJV apostol

    dzemsonzijev kutak

    Ne brini, sve to ima smisla a to znas i ti sam. Ja dao par argumenata, ti dao veliku 0. Al opet ti nađeš neku izliku da prozivaš nekoga "glupim" a da nisi ništa kokretno izrekao. Ja jesam i hoću. Uzimate nam svaku farmu koju možete, sve neka malecka sela za deff. Vas 100, nas 20. Nije mi to...
  13. KJV apostol

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    Gluposti onda pricaju ovi manji igraci koji nas kontaktiraju da im ovaj nudi pb za sela:p
  14. KJV apostol

    Spam

    RewCrew jučer u 20:11 Dok se mi budemo zajebaval Eag ce nas pojest ko male mace Codename 47 danas u 01:21 sati niko se ovdje ne zajebava haha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  15. KJV apostol

    dzemsonzijev kutak

    Pa gdje ce vise deffa, njih ima mali milijun, nas 20 :D Trebali bi oni imat deffa dovoljno da pokriju ovaj mali front. Ili kao i mi, imati front sa praznim selima :cool: U svakom slučaju, neka oni dižu sela. Za njih, za nas, EAG, nije ni važno.. Samo neka dižu kad imaju volje:D
  16. KJV apostol

    Spam

    Uživaj onda u svojoj anonimnosti, anonimni čovječe :D
  17. KJV apostol

    dzemsonzijev kutak

    http://prntscr.com/cs4o84 Poštovani gospodine Dzemsonzi, zamolio bih vas da bacite neki komentar na ovo :) PS. Prekriženi igrač je kupljeno selo. Na fronti se nalazi, porasta OD-a nije bilo a ovaj napustio svoje pleme KRU par sati prije noblanja. Izgleda da je ista stvar i sa "sami protiv svih"
  18. KJV apostol

    Spam

    Jel bitno skrivati ili se sramis necega? :D
  19. KJV apostol

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    Evo ga REW počeo i sela kupovati pb-om izgleda :D http://prntscr.com/crrznt Momak izaša iz plemena par sati prije noblanja, OD se nije pomjerio koliko vidim. Prava misterija :p
  20. KJV apostol

    Rat - PDP vs NW , NW-a

    A jest skroman. Neka nadopunit ću ja.. I četitke našem vođi Trawki na dobro smišljenoj akciji :p
Top