Search results

  1. Belfabio

    Spam :d

    Da ste ljudi udarili bi malo i na front :P A jojj zaboravio sam, pokusali ste 2 puta :**
  2. Belfabio

    Spam

    Igrac Lane, pleme *30*, opis racuna: Osobni tekst Ako imas sta pitati,nemoj pitati. Nismo druzoljubljivi! hahahaha
  3. Belfabio

    Amour de café ( spam birtija)

    Zar morate i za praznike da se svadjate :P
  4. Belfabio

    TOP 2O - mišljenje o igračima

    Sta je pisac htio da kaze?
  5. Belfabio

    Osvajanja

    a i ti se pretrg'o Poraženi protivnici: 20.515 (308.) ;)
  6. Belfabio

    Osvajanja

    Bespotrebno gubljenje sine... Poredak Ime plemena Pobjeđenih sela Izgubljenih sela 1 -RB- 13 5 6 ROYAL 5 0 A mi smo samo vama objavili rat, i pat-u sa kojim jos nemamo nekih dodirnih tacaka ; )
  7. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Evo na sta -RB- spade... Upali u minus sa plemenom koje su do juce prisivali na nasu statistiku da bi dobili +2 boda :P Strasno... Bravo kokteli: Side 1: Tribes: SHAKE Side 2: Tribes: -RB-, XXX, -PAT- Timeframe: Forever Total conquers against opposite side: Side 1: 3 Side 2: 2 Difference...
  8. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    cestitke Razorima na 2/2 isjecenim vozovima, lijepo neprospavana noc mora se priznati :pivo:
  9. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Toliko si ih dobro razvio da ih se i sam bojis :P
  10. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Koja igracina... Priznaje da ima 3 multi racuna... Pa ti onda pricaj o postenju ovdje...
  11. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Normala pa to ti cijelo vrijeme pricam
  12. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Taj mali sto nam je usao je bio nas spija u SKYPE, pa smo ga htjeli ubaciti u rb-pat al niste ga htjeli :(
  13. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    djeca djeca epas taje nije jaje
  14. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Cestitke za odbranu, a twm-u zelim sretan smak svijeta :P
  15. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Jadno... Borissovi sinonimi: bolji igrac od njega = varalica :D
  16. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Stvarno ne znam sto vas toliko zamara nasa diplomatija... Kad smo mi presli preko vase... A da ste u negativnom odnosu sa bilo kojim od tih plemena sto nam prisivate pravili biste se da ne postoje... Ne znam zasto ste ovisnici o nekoj "pozitivnoj statistici" protiv "nas"... Lijecite te komplekse...
  17. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Pa ok, bili ste saveznici pa ste ih ponoblali ili prebacili u svoju akademiju... Ali to je najmanje bitno, namecete nama neki SKYPE sa kojima nemamo ama bas nikakve veze... Ukoliko nastavite sa postavljanjem izvjestaja koji se ticu rata izmedju vasih plemena, mi cemo se odjaviti sa ovog dijela...
  18. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    ako cemo tako dodaj sebi plemena mid, mid2, mid3, tigers.....
  19. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Aj i ja da se pohvalim, igrao sam sa njim dual ali me izbacio sa racuna kad je vidjeo 28 lc sto mi se nagomilalo dok sam bio na accu :P
  20. Belfabio

    Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

    Disa, javi se boriss-u na pp :P
Top