Search results

  1. mrs.mexico

    Osmicevic Dino <3

    Ja ne mogu da vjerujem sta ste napravili od ove igrice..malo cu biti vulgarna ali SRANJE bas pravo. Nisam mogla a da se ne javim citajuci ove vase gluposti i prepucavanja. Gdje je nestalo postovanje,bez obzira bio neprijatelj ili ne i sam adraz ove igre koju igramo. Sada je samo stvar ko ce koga...
  2. mrs.mexico

    Spam

    http://prntscr.com/99jykx da promijenio sam misljenje kada sam skontao stavas trojica radite skontao sam odmah Srebrenika i Ahmedkinga a ti si se na kraju razotkrio i sam svojim komentarima jednog zadnjeg balavca si to ovdje i potvrdio Ja uvijek stojim iza onoga sto kazem za razliku...
  3. mrs.mexico

    Top 25 Igraci

    Malo vas je ova vrucina udarila u glavu ajde malo se rashladite :D
  4. mrs.mexico

    SPAM

    iii sta stim
  5. mrs.mexico

    SPAM

    Da barabri si extra jak protivnik da su se fokusirali na njih da su nama u 4 dana pustili 94 sela :P
  6. mrs.mexico

    Poredak plemena

    Limun je kiseo po malo a i krastavci kada se ukisele ,a sta djeca znaju sta je limun a sta krastavac
  7. mrs.mexico

    M!LF, MiLF vs TCO

    hahahhahahaha Cim je na pomolu bila oluja misevi pobjegli sa broda a Kapetan takodje napustio brod iako nije bio niti napadnut
  8. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    predatori81 (514|493) K45 10,031 predatori81 [TCO] HIV Divlji [RWP -a] 2013-07-20 14:11:54 033 Nova revolucija (505|480) K45 8,628 predatori81 [TCO] 100-ka [RWP] 2013-07-20 09:40:46 Barbarsko selo (512|495) K45 4,223 predatori81 [TCO] winetu [RWP] 2013-07-20 08:59:03 Baltezar...
  9. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Da ali sa jednom razlikom vi ste uzeli nasem igacu selo : joker021 (477|493) K44 5,349 Unpredictable krle 212 [M!LF] 2013-07-18 07:44:31 pa samo to selo mi vratili od igraca plemena M!LF sa kojim smo u ratu...medjutim igraci iz plemena sa kojima imamo NAP tj iz plemena RWP i RWP -a to su...
  10. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Koliko mogu primjetiti da dobro ne vidis a sada i ne cujes . Vrijeme ti je da posjetis doktora i odmaknes se od tog kompa jer svakako nisi koristan u ovoj igri . Da bi bio koristan treba da znas kako se igra pa da se ne sakrivas iza drugih. Pozdrav
  11. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Igrac bez plemena je niciji igrac i ne treba mi nikakva dozvola a najmanje od tebe pobjeglico . Nisi imao snage da ratujes pa se sada skrivas iza Saleta i tu nesto pricas .
  12. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    Sale tako nesto nije nigdje napisao niti nas obavijestio i da li si siguran da imas ovlasti od Saleta da tako pises i tvrdis ovdje
  13. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    nigdje ne pise da vama daje gradove ovdje hramova nema jedino ako su tebi u ocima nacrtani i ovdje se radi da je selo uzeto od mene i ja sam napadnut Offom a ne neki vas lik
  14. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    koliko vidim u diplomaciji mi kao pleme imamo NAP sa RWP,RWP-a I posto se u zadnje vrijeme kroje nova pravila da ne bi pogresno protumacio molim objasnjenje da li je ovo krsenje NAP ili nije Napadači: opet ja Porijeklo: Sale pije rakiju (494|497) K44 Količina: 0 0 0 0 0 1434 0...
  15. mrs.mexico

    Top 20 Plemena

    ne kune mati Muju sto se kocka nego sto se vadi pa tako i vi samo se nastavite vaditi
  16. mrs.mexico

    TCO vs MH, crnci

    Side 1: Tribes: TCO Side 2: Tribes: MH Timeframe: Last 24 hours Total conquers against opposite side: Side 1: 17 Side 2: 4 Difference: 13 Points value of total conquers against opposite side: Side 1: 109,274 Side 2: 29,197 Difference: 80,077
  17. mrs.mexico

    SJEVER vs JUG

    Vebite ne poznajem te a i ti mene ne poznajes Koliko pises stalno pokusavam da shvatim o cemu pricas ali i dalje ne kontam mada kako kazes da imas godina a imam ih i ja . Zao mi je sto bolujes od te bolesti ali se ovdje neces izlijeciti . a tu snagu kada imas vec pravi vojsku to ti se...
  18. mrs.mexico

    Spamm

    Dragi igraci Hr servera svjeta 11 Neznam iz kojeg razloga jer krenula lavina objave rata plemenu TCO od prvenstveno plemena koji su bili strasno udaljeni od naseg plemena te se dalje nastavile objave rata od strane plemena koji su sve blize teritorijalno ili sa kojima dijelom teritoriju...
  19. mrs.mexico

    Nagradna igra: Plemena i zima

    svaka nova sve bolja ,sta drugo reci
  20. mrs.mexico

    Nagradna igra: Plemena i zima

    Cestitam, odlicno svaka cast
Top