Search results

  1. Meho125

    dzemsonzijev kutak

    Ne pratim puno statistiku, mozda bi bilo interesantno pogledati, ali se sjecam nekih igraca iz mog blizeg okruzenja, kao npr. dule savic i CMV. Zna li se neko sta bi s njima?
  2. Meho125

    Novi sustav paladina - tema za komentare/pitanja

    Imam jedno pitanje: Ako ja posaljem svog paladina nekome u pojacanje, i taj moj paladin ima npr. 15% pojacanje za koplja, da li ce on pojacati snagu svih kopalja u branjenom selu za 15%, ili samo mojih , koja su tamo, ili nece uopce pojacavati snagu kopalja u tom selu?
  3. Meho125

    Svima koji slave...

    Hvala Wicked! Covjek nam tu fino cestita Bajram, a vi ospata paljbu po njemu.
  4. Meho125

    13ti rođendan Plemena - treći kviz

    1. Kada pocnemo vise od 5 puta na istom svijetu. 2.2010 3.135
  5. Meho125

    13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. 23 2. 2006 3. 8.5
  6. Meho125

    Spam

    kad ce se vise sredit ovaj TWStats???
  7. Meho125

    hr23-rasplet

    Ma sve me stid da kazem da prvi put u zivotu cujem za ovo pravilo (tim prije sto igram u crncima, pa necu sad ovdje nesto protiv svojih) , ali sigurna sam da pola, barem ovih starijoh igraca , mislim starijih po stazu na plemenima, nema pojma o tome. To je valjda uvedeno da ne bi vukla po tri...
  8. Meho125

    hr23-rasplet

    Skoro svi umijete presjec tren komsiji.Poneki znaju sami sebi presjec tren.Neki mogu kupit veliki paket premijuma,pa ga potrosit na skracivanje izgradnje zida.Histrion je tako u dva navrata spuco po 1000 pb(sa 8 na 18 za 2 sata).Zbog toga propaadaju veliki napadi.Nekada je bilo dozvoljeno slanje...
  9. Meho125

    hr23-rasplet

    Svaka cast ovim nasim muljatorima,kad su uspjeli premuljat veceg od najvecih muljatora,REW KREW_a.Mat
  10. Meho125

    cestitke

    Da se i ja javim na ovoj temi i cestitam pobjednicima, iako ne cestitam od srca, jer , sto bi rekao moj omiljeni pisac iz djackih dana, "srce je pravedan sudija i ne zna za sitnice". Nego, htjedoh reci, zalicemo mi za Slovencima i njihovim pb. Kad se samo sjetim koliko sam im ressa prodala u...
  11. Meho125

    Hr22-svijet loših odluka,dobre igre i sramotnih postavki

    da medju ove top igrace dodam jos jednog , kojeg je rubo vjerovatno zaboravio: Grof od Milicinica :lool:
  12. Meho125

    Spam

    Ne mogu da ne prokomentarisem, iako je na ovoj temi svaki komentar izlisan. Ostavila sam vuletu dva sela , koja nisu ni bila na nasem kontinentu. Imalo bi ovdje jos svasta da se komentarise, ali cu neka svoja razmisljanja i zapazanja zadrzati za sebe. Sve u svemu, za mene je, ovaj period...
  13. Meho125

    Spam

    Zanimljiva recenica. da je jos i -WP- , u to vrijeme , kad su se formirali PINGVINI, razmisljao na isti nacin kao ti sad, pa da nas nisu dva mjeseca napadali bez pauze, gdje bi nam bio kraj. Doduse, sad vise nisu tu isti oni igraci :P. Promijenio se sastav. Ovo je , koliko ja znam, vec treca...
  14. Meho125

    Spam

    NEEEE! Ne smije nam to uradit!
  15. Meho125

    Spam

    Sad se prvo lijepo izvini za to pishanje po garancijama, a ovo sto si pisao o Iveku, noblao selo jednom plemicem I sl. , ako mu nemas nista drugo reci, bolje da nisi ni pisao.
  16. Meho125

    Spam

    Ako jos bolje pogledate statistiku plemena SLO , vidjecete da je samo nama , izgleda, bilo zabranjeno noblanje barbara.
  17. Meho125

    -SB- oprostaj

    Hahaha Ma neka te. Sta bismo mi da nije tebe. Svima bi bilo dosadno. :)
  18. Meho125

    -SB- oprostaj

    Nije stvqr u osvajanju svijeta, nego u prljavoj igri. Slovencima to nije prvi put, imam slicno, mozda jos i gore iskustvo s njima sa sv14 (koga zanima o cemu se radi neka pogleda statistiku racuna bodeaux http://hr.twstats.com/hr14/index.php?page=player&id=105456 ) A to sto neki pricaju ovo je...
  19. Meho125

    -SB- oprostaj

    Svi smo se radovali zanimljivoj igri na ovom svijetu. Zao mi je sto nam je par destruktivaca pokvarilo zabavu.
  20. Meho125

    Spam

    :festa: Super! Moze li jos jedna?!
Top