Search results

  1. Spam

    nisam ni ja nikog ocjenjivala :kokice:
  2. Hr22-svijet loših odluka,dobre igre i sramotnih postavki

    Vule, Rubu velikog se ne odbija ¸¸:)
  3. Spam

    Svijet hr1 - milina ¸¸:) Veliki pozdrav svima, a posebno nekima, ma gdje god igrali ¸¸:)
  4. Zatvaranje svijeta 20

    Čestitam RB.na osvojenom svjetu . Hvala Kalllasu što me je pozvao i bilo mi je čast igrat sa ovakvom dobrom i složnom ekipom¸¸:) Poseban pozdrav mojim prvacima svjeta :love:
  5. Spam

    Cuca, jesi li ti igrao možda na hr10?
  6. SPAM

    jesam¸¸:o
  7. SPAM

    carrey dragi, ko si ti? A ko je Crni-Vitez to znaju oni koji išta znaju. Ti vjerovatno ni neznaš na kojem nalogu je on igrao. I pogledaj malo okolo po forumu kad se on to hvalio ili nekog ponižavao?! A kako se vidi ti se i hvališ i ponižavaš ljude koje uopće ne poznaješ. A kako si ti došao...
  8. Kraj

    U čemu to? u prodaji kajmaka¸¸:) :confused: :ludilo:
  9. Zatvaranje svijeta 10

    znaš da se kumstvo ne smije odbit¸¸:) haha, pa koja će to bit 'dobitna kombinacija' kad kumovi krenu osvajat servere¸¸:) :ludilo:
  10. Zatvaranje svijeta 10

    A ko ti je kum?! :confused:
  11. Zatvaranje svijeta 10

    Šta se to s tobom događa Kubašeru? Ovdje je bilo nekoliko čestitki na osvojenom svijetu, bilo je i nekoliko čestitki za Božić, ali ako izuzmem Mrkija, niko od ROYALova vodstva nije čestitao, ni zahvalio na čestitkama. A gle šta se onda pojavi umjesto tvoje čestitke. Valjda tu 'kulturu' nisi...
  12. Zatvaranje svijeta 10

    hahaha, kako si ih samo skužio¸¸:) Božić je, vrijeme ljubavi, evo im prigodna pjesma od mene¸¸ :) http://www.youtube.com/watch?v=QTDVinfJtoI
  13. Zatvaranje svijeta 10

    Drago mi je da si se ti nama napokon javio, pa taman i 'pomiješan' ¸¸:) Znala sam ja isti dan gdje igrate, :lool: Pogledaj malo bolje pa ćeš vidit da je riječ 'tajni' pod navodnicima, valjda znaš šta to znači :confused: a i kasnije ti je detaljno objašnjeno ¸¸:) Zapravo me i ne zanima...
  14. Zatvaranje svijeta 10

    Je li se to plavo oko javilo? :festa: Ti bar jako dobro znaš da se na royalovu forumu samo članovima elite davalo podatke za 'jedan strani server'. Ti si i napisao ko je elita, i da ti se samo oni mogu javit, osobno tebi, da ja nebi saznala haha¸¸:) Za nas koji nismo elita tu nije bilo...
  15. Zatvaranje svijeta 10

    haha, ko vam je kriv kad su bili stalno u birtiji kod plave :pivo: za takve stvari se u nas letilo iz plemena¸¸ :) a di nam je čestitka :confused:
  16. Zatvaranje svijeta 10

    Hvala disa što si se sjetio čestitati¸¸ :) Moja transakcija je već obavljena, a tvoja je možda još u tijeku. Ali mi se čini, s obzirom da dolazi Božić, vjerovatnije da je to Snježa već potrošila¸¸ :) Koristim priliku da čestitam nadolazeće blagdane pa evo jedna lipa pjesma za sve...
  17. Zatvaranje svijeta 10

    Znam ja campo šta je 'pisac želio da kaže', a vjerujem da i ti znaš na koga se odnosilo ovo što sam ja napisala. Drago mi je da ti imaš 'nekakve planove' i ako Bog da možda nekad mi opet zaigramo skupa¸¸:) Campo, ipak je ovo samo igrica :) Sela dolaze i prolaze, a neke druge stvari se...
  18. Zatvaranje svijeta 10

    Campo ovome se od tebe nisam nadala. Izgleda da je naš vođa zaboravio i na nas i na ovaj svijet. Valjda zato i nije primjetio da je završen. A možda bi on i čestitao da je poredak drugačiji. Jer eto ispalo je da su baš te 'budale' osvojile ovaj svijet. Jer kako drugačije se možemo osjećati...
  19. Zatvaranje svijeta 10

    Hvala Davide¸¸:)
  20. Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

    evo samo za tebe¸¸ :) http://www.youtube.com/watch?v=IzJUSZMe7w4
Top