Search results

  1. NEXUS

    top 20 igraca

    Dodji da mi sjedes na njeg :P
  2. NEXUS

    top 20 igraca

    Sto vruceg i hladnog, ko je vruce a ko hladno? :D
  3. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    ...
  4. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Opaa znas mi i ime :D Za masu ne znam, al mogu reci u svoje ime da dodjem ovde cisto iz zajebancije, nit da koga vrijedjam nit cestitam, ono onako malo koji troll i cao zdravo :D
  5. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Heeeeeeeeeeeej ludila Samire :D :D
  6. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Et i sta sad trebam cestitat stoletu sto me izdao, mislim nema smisla :D jesi stole sprzio na ranku piska stoji guma :D
  7. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Ne vidim sta se trenutno ima cestitati? :D Usput, ne spamam ovde radi hr29 niti imam ikakve veze sa tim svijetom kao i ostali koji pisu, sta da se radi kad wiki zabusava pa nema za hr30 :D
  8. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    i ti to mislis? :d
  9. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Nedaj Boze da vas dobijemo na hr30, eto nedaj Boze, koliko si se nadigo mislim da bi svakom nasem policija zakucala na vrata sa teretom "ubistvo iz nehata" :D Usput, puno srece kako nama tako i vama i ovim trecima. valjda dobijemo od wikija forum hr30 pa da se tamo kulturno zezamo :D
  10. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Haj zovi
  11. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    penisu jedan
  12. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Cuj pamija... to je najjace sto mozes? Jaci sam od dagera i doktora zajedno, stas sad?
  13. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Edit- Benjo vagina si boli me penis
  14. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Haj se ti i ja malo pokoljemo, nismo nikad vazda se branimo. Evo ja cu prvi.... Benjo picka si boli me penis
  15. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Za sve ovo su krive bombe devedesetih :D
  16. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Bjezi ba, ko ga primi automatski pada, hajd sto ne zna jos je i baksuz :D
  17. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Eto pami dolazi a gdje si ti doktore? Nece te ni oni ni mi, na kraju ti neces smjet doci :D
  18. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    nadjo jos jednom "penis", a jes` navalio :D Usput, oko ovih bolova, boli imene zub pa svako svoju ranu sisa :(
  19. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Sta ima "Penis" :D A moze se pricat o tvojoj igri samo dok je stipe igrao sa tobom
  20. NEXUS

    Spam 1.0.1 beta

    Matere ti? Ovo nisam vidio od kako igram plemena...
Top