Search results

  1. jokerolino.

    Fear? VS ALF+F4, Ctrl+W, C+E

    Nisam mogao da ne odgovorim na prozivke.. @Grave..tacnije 2 kontinenta,ili ti jedan i po (rofl) @Fear..sad krece potop :*
  2. jokerolino.

    SPAM

    ja koliko znam,istekao mi ban (rofl)
  3. jokerolino.

    SPAM

    ja cuo taj neki se zove Mario :kokice:
  4. jokerolino.

    SPAM

    ne kontam te toni..jokerolino,mene niko nije noblao,vec sam dao acc skrobaracu ..a to mozes provjeriti..a selts sam dobio dok je jos uvek imao 1 selo..a ti nebi trebao da se javljas..ako ne znas ko sam..dacu ti ja svoj tw stats 5 proslih servera pogledaj bodove i oda..pa onda pricaj nesto,ocito...
  5. jokerolino.

    SPAM

    toni jesi doruckovao jutros
  6. jokerolino.

    SPAM

    nisam punoletan al nisam kao ti da coveku posaljem poruku :" zelim ti duzu starost tezu bolest.." i jos stosta..nemoj da me vuces za jezik :D
  7. jokerolino.

    SPAM

    evo fatality je to pleme koje si imao..odemo nas dvojica eto njih 15 :D..ima sad da te skasimo ..a veruj mi ja cu tu najvise doprinjeti za sve sto si uradio :D
  8. jokerolino.

    SPAM

    mozda kao igrac i vrijedi nesto,al kao vodja je cista 0
  9. jokerolino.

    SPAM

    dosta puta se on meni dokazao..:D
  10. jokerolino.

    SPAM

    to sam ja tebi govorio od pocetka
  11. jokerolino.

    SPAM

    TONI bice mi cast da te licno restartujem ;)
  12. jokerolino.

    SPAM

    e moj Fatality ja sam bio velika budala sto sam verovao da ti ista vredis..ne znam kako sam pristao da igram za tebe posle onog izbacivanja na desetci i noblanja..ti si bruka..sve sam ti rekao na skajpu i opet cu ti reci ;)
  13. jokerolino.

    SPAM

    mistery mani ga,nasli smo nove ljude..:D dobice sta je zasluzio :D sad ti ni Bog nece pomoci
  14. jokerolino.

    SPAM

    fatalty imas lep pozdrav od seltsa i ekipe..svima ce vam doci kraj ubrzo
  15. jokerolino.

    SPAM

    trawulja je gamma (rofl) btw Dino kad nas nabrajas ide prvo Selts pa ostali .. :love:
  16. jokerolino.

    SPAM

    cuj malo,ima nas :pivo:
  17. jokerolino.

    SPAM

    sto,zar si vec restartovan NA SV12 :hahaha:
  18. jokerolino.

    SPAM

    6 godina 11 mjeseci 29 dana :)
  19. jokerolino.

    SPAM

    suti Dino ja se i ovako bojim..zajeban si ti :O
  20. jokerolino.

    SPAM

    Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu 1 q ball CooL 33.772 9 3752 2 S0VA CoN 32.704 7 4672 3 mungos ANGELS 28.592 5 5718 4 skrobarac ANGEL 21.752 6 3625 5 selts ANGELS 19.276 7 2754 Poredak igrača na kontinentu 45 1 selts ANGELS 16.274 6 7 Poraženi protivnici: 61.159 (3.)
Top