Search results

  1. Svijet 3 - Zatvaranje, komentari i pitanja

    ja cu ti odgovorit. mass recruit je meni svako pleme sa 100 članova i akademijom, a pogotovo na hr. serveru. :lool: pusti jadan black na miru. i ne pravio se pametan, to je pleme gdje se zna da je mass u startu, i da nisu bas nesto, vi ste samo na slavi imena svog i starih igraca...
  2. DBB vs RASTA

    aaa.. ti si vido da sam offline.. pa ne znam ja tko kamo ima spiju :lool:
  3. DBB vs RASTA

    ti si malo lalala u mozak.. :D sta mislis da sam ja tako losa da nebi sjekla train u 4 sec?? :D kako kaze mladenke, jos stignem i sendvić napravit izmedu svakog plema :D srdis se bzv. ironija je o tome, sto u dbb nikad nismo imali pa ni na jedan dan spiju :P al istina da mi spija to...
  4. Svijet 4, rasprava na postavke

    a ba sa net serverom jos manje.. :D prije su ta dva za usporedit.. sretno svima :D
  5. RASTA vs WST

    kriva im je diplomacija, itekako! al ne zato sto su se trebali udruziti, nego zato sto su se previse udruzivali, po u krugu "500km" nisu imali sto noblat. pa su simo, tamo, i na kraju izgubili i to sto su imali. tajna broja sela-- noblaj sve od reda. ::andjeo: fali vecini jedinstva...
  6. RASTA vs WST

    a da, sto se tice rsw njih je u startu zeznulo sto su ovi kvalitetniji i aktivni igraci imali pravu borbu na prvoj crti, kamo se moras za svako selo pomucit i potrosit sav off. to se i meni dogadalo na sjeveru, potrosim sav of, nula ponoblanih gradova pa cekaj dva tjedna za novi pokusaj :zzz: i...
  7. RASTA vs WST

    eto ja zelim pojasnjenje ove izjave. :lool: kod nas se sve zna, imamo uvijek 1 ozbiljni nap i svi ostali bas svi su crveni, dakle niti cemo sklapati napove niti saveze. koga smo to imali potrebi u napu i savezu pa odmah ofarbali u crveno?? i najbolje od svega zar mi imamo dobropoznatu...
  8. Ukidanje vojnih kampova

    sto se dogada s kampovima koji su postavljeni prije 25.11 tj danas? :)
  9. RASTA vs WST

    :) da zahvaljujuci njima mislim da cemo ako ne naidemo na neke tvrde orahe brzo rijesiti ostatk crvenih tockica drago mi je eto da netko normalno pise bez da vrijeda ili ima ispade. jer bilo je i takvih kod vas koji su pod pritiskom pukli kao kokice :kokice: steta sto nema optimizma, iako...
  10. RASTA vs WST

    hvala na zeljama. takoder smatram da vi jeste jedni od rijetkih koji vrijede malo muke na ovom svijetu, a sad ima i boljih i losijih pojedinaca medu vama :) mozda bi bilo samo malo teze nama da ste slozniji recimo. iako to mogu nagadati al mi se cini da to nekako fali. sto se tice pomaganja...
  11. RASTA vs WST

    tek sam sad vidjela kako je zavrisla tvoja igra na sv2 pa mi je jasno otkud trabunjanja.. :D uzivaj.. :*
  12. RASTA vs WST

    da?? o covjece prosvijetli me.. :D ja ocito nisam u pravoj rasti kad ne znam otkud nam igraci dolaze :D
  13. borna prva na svijetu 1

    svaka cast. imas potpuno pravo. :) i nikad ne zelim nista postat jer mi se neda i nema smisla, i onda se opet nadem da tipkam gluposti, i raspravljam se s nekim 10 godina mladim, koji ima percepciju svega sasvim drugaciju od moje :) ovo za :pivo: i provodim u djelo. :)
  14. borna prva na svijetu 1

    sve je to ok. mi smo krenuli od nule, niti smo imali poznate igrace niti pleme niti ista. rasta je krenula sa dvoje ljudi koji su igrali prvi pota ovu igru, pokupila sve ljude dobre volje, i okupila jako dobru ekipu koja je polovila konce, pocela igrati , i svi aktivni i zainteresirani i zeljni...
  15. borna prva na svijetu 1

    zanima me samo koliko ste to sela napunili? istina da je bilo pregovora. al ocito na obostrano zadovoljstvo.. a kao sto kazes prije nego sto je doslo do toga smo "pobjegli" i usput, kakve veze ima to sto je barbar imao 90 clanova i sto saveznistva i 50 akademija, s rastom? i to sve nema...
  16. Rastafarians.

    sta s tobom nije u redu?? sta ti ne znas sto je zezancija?? :zid: kakv poznanstva s adminima. da zato smo dobvri.. juhuu.. igraju ljudi na netu al ne na ba.netu, za kojeg neki ocito misle da je prvi server s tw igricom.. i di su medu prvim igracima isto svakakvi "igracine! :D
  17. Zagor vs Borna

    [/B] lol! ovi su ono koji NE znaju igrat.. :D radi ovih igraca mi je prisjeo ovaj server.. geme koji se zeli "naci na trgu i potuci" i takve fore. :zid: ima iskustvo od 4 godine olfa a ne zna osnovne stavri. ajme napora od dotičnih igraca. mulci.
  18. zagor vs. rasta

    lol.. pa taj svijet nitko ne igra od doticnih. stavljas izvjesca od sela koje nitko ni ne brani.. e moj kiki.. :))) di ste bili kad je trebalo. i sam znas da je legion igrao a njega ste banirali tako da.. :P
  19. Proziva ZAGOR

    itd. tebi treba lobotomija. :zid: ja igram koliko igram, nitko me ne tjera kad prestanem, prestanem, pa opet igram i tako.. a ti toliko pljujes kukas, a i pises po forumu a jos si tu , kao ne igra sa noblas (na svijetu gdje jos postojis).. uzas.. mozda te netko tjera da igras, ne znam...
  20. Top 10 plemena

    kakve 4k.. ovdje kod mene ne prelaze ni 2k. a da ne govorim o gradevinama.. :(
Top