Search results

  1. cestitke

    Nznm sta se raspravljate Ja sam ponovo iznjeo rat :P hhhahah
  2. Spam

    Coban tjera ovcice lakoj lane, diri, diri, dane coban tjera ovcice lagano preko jedne rijecice lakoj lane, diri, diri, dane preko jedne rijecice lagano
  3. Spam

    ovo sto sam naveo nekih igraca nema mislio sam na nase igrace SB koji su otisli i zao mi je sto su otisli :) i s tim moze se reci da si uspio ne znam sta zelis reci :D ja kad napravim 100 koplja i maca za mene je to vec uspjeh
  4. Spam

    Svijet se samo vratio na pocetno stanje :D kako je i trebalo biti ali samo sto sad nema nekih igraca...i to je to
  5. Spam :d

    A ja a ja ne znam ko sam danimaa a ja a ja nista me ne zanimaaa
  6. Spam :d

    Pa kaze u ljubavi i ratu sve je moguceeee
  7. SPAM

    Ne znam sta ovaj blebeće pod stare dane :hmm: Ali za mene nije gotovo nista :3 ima jos vremena i fali jos dosta postotka da neko dobije svijet :3 Moze se jos toga zavrsiti zar ne vidite da tek pocinju prijelazni rokovi :festa:
  8. SPAM

    Znate onu pjesmu Ništa nije izgubljeno život ide dalje
  9. SPAM

    A ti samo voliš da sviras frulu ? :$ imam ja da ti dam jednu
  10. SPAM

    S kim se ti grudvaš u ovo doba ?
  11. SPAM

    Uskoro počinje sezona lova na srndaće nečija sreća što se ne smiju lanad ubijat :(
  12. SPAM

    Evo i ja nasipam malo soka ali sam tu
  13. SPAM

    Evo mene da vam ogledam :)
  14. SPAM

    Da potplacuju sudije jedan Muški drugi Ženski :3 Ponisteni golovi pucaju ko grom iz vedra neba
  15. SPAM

    Da ali imam 6 :$
  16. SPAM

    Dje si Ali ša ima
  17. SPAM

    jao sta se desi kad covjek poludi :P
  18. SPAM

    Bio jednom jedan trane u Rimu se krio dok ga roke zvani zmaj nije pokupio :) Ali tranetu krivo sto se mapa plavi,kao ne igra na racunu spletke neke pravi Mrkey je nervozan bode se u venu oduzeli mu osnivaca pa sad lici na Lepu Brenu Izolda sve to gleda i pomalo se smješka zbog plemena nije sunca...
  19. SPAM

    Sjecas li se hanuma kad smo bilii maliii kad so jedno drugoo ljubav obecaliii jaooo
  20. SPAM

    Sad trane pjeva onu od Hasana Dudića Ti mi vise nisi drug ko zna dal' si ikad bio kad si znao da me fejkaju zasto si me zaje*ao gradovi moji bezbjedni su bili znali su mnogi znao si ti zar nisi mogo istinu da kazes ako smo bili drugovi mi te gradove koje imas do skoro sam svojim zvao da ih...
Top