Search results

  1. skycola

    SPAM

    Alo djeco,nemoj da ja ostavljam poso pa da vas prevrcem :) roberte koji si pa ti :P
  2. skycola

    SPAM

    Jel to GEN poceo gubit????? Znam da pod vodstvom AVANTURE,FORKINA,QBALL i SOVE nebi trebali izgubit hr12,ipak su to igraci koji se bore do zadnjeg sela.... AHAHAHAHAHA,necu radi ovakvih igraca nikad vise igrat ovu igru,bolje nek admin ovo protjera sa serwera.... :ljut:
  3. skycola

    SPAM

    MOLIMT IGRACE IZ GENa DA MALO SE POKRENU,DAJ BRANITE SE VISE,PRAVITE NESTO :kisa: Ovo je postalo beze jbt,nismo ni krenuli na igraca on vec na brisanju :mad: Ajde vi koji ste ostali dajte malo gasa,nije ovo igra vise,ovo je sad kupljenje igraca u obliku barbara :woot:
  4. skycola

    SPAM

    Bravo za LOB,gledam deru ko telad ove GENovce,vidim neki iz GENa vec su presli na forume u igri nemaju sta haman vise trazit :andjeo:
  5. skycola

    Rat LOB, LOB-@ VS GeN, GeN-@, COMA

    Dobri ste,vama je dovoljno 48h da igraca od 1M posaljete na restart :D Daje meni da sa vama zaigram :lool:
  6. skycola

    SPAM

    A gdje je SOVA :woot:
  7. skycola

    SPAM

    Bako smanji ribu upecat cu fenjer :lool:
  8. skycola

    SPAM

    Evo iskuliro sam se,jesam sad ljepsi ? Il da se isfeniram ???? :zzz:
  9. skycola

    SPAM

    a ti bako si sledeca,tako da restart ti vec ustima,sto je dobar znak :predaja:
  10. skycola

    SPAM

    N.N dolazi po vas,ban vas je mnoge spasio od njega :boks:
  11. skycola

    SPAM

    Hajde bolan pisite nešto,da mogu komentirati vako dosadno ba.....:predaja:
  12. skycola

    SPAM

    Ok je cojek mislio kad laje on i ujeda,nije ko ove pomije :predaja:
  13. skycola

    SPAM

    Dobro je makar si nesto zapamtio sa hr12 :hmm:
  14. skycola

    SPAM

    Pricate nesto o fateu,koji je hrabro se predao,a i vas ista sudina ceka na hr12 il je vas vec zakacila :) Joj jeste bruka mama :hahaha:
  15. skycola

    =N7=^ Normandija

    Pa zar sumnjas,pa dolini rijeke La Manchea puna rodica,vidis da se,ovaj kako se kaze svojim vrlinama i dobrim dijelima odaju pocas :ok:
  16. skycola

    SPAM

    Osmo ma ti si moja :love: ko osmu nobla taj je izmislio plemena,kad ste vidili da je osmo izgubio selo il kako se kaze server,ma hajte molim vas :D
  17. skycola

    SPAM

    Potpuno se slazem,Sale je cojek da nema takog cojeka,ono sto se kaze nadaleko .....
  18. skycola

    SPAM

    Ja postujem Osmu,i znam ga jako dobro,sto se tice plemena on je tu ono sto se kaze potup :ok:
  19. skycola

    SPAM

    Ja bi ako more da pozdravim sve prisutne clanove i one sto pred televizorima prate ovu radijo emisiju,tako da saljem puno pozdrava u dijasporu i tam prema Kini,i pozdravio bih jos ako more,ako nemore nema veze... :love:
  20. skycola

    SPAM

    Ooo borci evo i mene nakon bana,od sada cu bit uzoran clan ovog foruma :love:
Top