Search results

  1. haris22

    SPAM

    Donius bas zanimljiv
  2. haris22

    SPAM

    Boli istina aaa? ;)
  3. haris22

    SPAM

    26ca je davno umrla *pokrece forum rat*
  4. haris22

    SPAM

    buzz
  5. haris22

    SPAM

    ;)
  6. haris22

    Spam

    Sjecam se kad je Dino stalno raspravljo sa nekom Gordanom ili ko vec, ja sam tad bio protiv Dine u igrackom smislu, al ovako na forumu sam bio na njegovoj strani a tad su mi čak zabranjivali da pišem ovdje hah ludnica. Nisam dovršio svijet, prekinuo sam nakon mjesec i vise dana baš zbog...
  7. haris22

    Spam

    Šteta :(
  8. haris22

    Spam

    aj bacite neki fazon na adina
  9. haris22

    Spam

    Baci 27icu da se igramooo
  10. haris22

    Spam

    ček jel to onaj što je prije pravio multiće?
  11. haris22

    Spam

    koji je sad taj adin
  12. haris22

    Spam

    :love:
  13. haris22

    Spam

    Kad ce novi svijet :P
  14. haris22

    Spam

    17 godina su oni u podmuklom ratu protiv svih koji intenzivno rastu. Više nije fazon ratovat protiv nekoga nego braniti se od nekoga jer tad niko neće reći da si kriv i baš kao što ovaj navede primjer Obame. Svi su oni govna, al ajd gledaj kako horda demokrata reaguje na Trumpovu pobjedu i...
  15. haris22

    Spam

    Oni koji su napravili isis parama saudijske arabije su demokrati ne republikanci. Da li bi to mediji objavili da Hilary dobila elekciju? Ne, jednostavno jer drži za mu*a sve novine. Pogledaj je kako se smije kad su ubili 1 od najvecih vladara kojem su Amerikanci dugovali milijarde. Jel znas da...
  16. haris22

    Spam

    sakib polumenta
  17. haris22

    Spam

    buš = 8 god obama = 4 god ako je ovaj dvojac gore mogao dobit 3 mandata zašto tolika polemika o trumpu lično oba su smećad, al pored killary hlinton trump je svetac
  18. haris22

    Spam

    očajna tehnika
  19. haris22

    Spam

    Probaj sa ljevankom
  20. haris22

    Spam

    ujutru po mogućnosti kad jedeš pošalji ono kerče što oblizuje tanjir djeluje 100 posto
Top