Search results

  1. kralj kristijan

    13ti rođendan Plemena - nagradni kviz

    1. 26 ostalo nemam blage
  2. kralj kristijan

    Spam

    slab spam nesto :D
  3. kralj kristijan

    Spam

    kako ste vi meni :D ?
  4. kralj kristijan

    Spam

    ajd ajd necu se raspravljat ne spustam se na vas nivo gluposti i primitivizma dosta bilo pametovanja !!!
  5. kralj kristijan

    Spam

    hahahahahahahahaaha jesi ti smjesan ,,, sta mislis jel marimja za to sto sam izbacen .. ja sam reko da vojsku necu kucat i znao sam da ces me skontat kad tad a to sto sam prije pljuvo tebe iskreno mislio sam da si se promjenio kao covjek ali nista od toga .. a kad je poceo svijet mogo...
  6. kralj kristijan

    Spam

    cekaj malo kako sam toga lika sjebo za pasword oces da rti slikam koliko je proslo vremena otkad me je pito za pasword ? proslo je 6 sati mislim dogovorio bi odmah da nisam spavo u 11 h u noci i dogovorio sam mu u 6 h ujutro a dini sam slago vojsku jer sam mu fino reko da idem ka nuci i...
  7. kralj kristijan

    Spam

    hahahahaah buraz jesi ti svjestan da igram sa svima svi me znaju i znaju kakv sam i to pogotovo kad neko zna kad igras sa nekime da nisi izdajica a pola servera su takvi pokvarenjaci pa ti razmisli mogo sam u crowsima mogo sam u barbarima i igro sam ali sam neaktivan bio pa sam odusto ... pa...
  8. kralj kristijan

    Spam

    nakon dva dana sto nisam pogledo forum .. mišu jedan sakri se u rupu iz koje si izašao
  9. kralj kristijan

    Spam

    daj brisi hahahah dino ce ostat sam osvojiti ovaj svijet jer ce ponoblati sve svoje kako je kreno izbacivat hahaha
  10. kralj kristijan

    Top 25 IGRACI

    prva pametna na ovoj temi :D
  11. kralj kristijan

    Spam

    nesto mi ovdje smrdi toni i ivek ko prst i šaka rita jel si ti ivek mozda :P
  12. kralj kristijan

    Spam

    nemam se sta smijat kad je zalost pa bolje da ovdje malo nolajfam ko i ti :D
  13. kralj kristijan

    Spam

    đeste botici moji imali rasprave kakve da se smijem :kokice:
  14. kralj kristijan

    Spam

    logicno :D
  15. kralj kristijan

    Spam

    usla tebi pjesma u vugla hahah brijem da si gledo na spotu one policajke a ne slusao pjesmu hahaha
  16. kralj kristijan

    Spam

    moze bit i da ste vi ponudili jer ne zelite srljat odmah u rat i da se usporavate dok drugi vrebaju ;) sta nije tako i sami ste svijesni da je vas kontinent prepun
  17. kralj kristijan

    Spam

    đeste sta ima kod vas ? :woot:
  18. kralj kristijan

    Spam

    OSG najjaci :love:
  19. kralj kristijan

    Spam

    ja dolazim razvijat sela ovaj prekid mi dobro dosao za pijanke hAHAHAH
  20. kralj kristijan

    Spam

    franceticu vise mi neki pamtimo raspadanje hr servera nego neke nickove budimo realni cete maunu igrat kad se zatvori ucite engleski koji vec jezik spremite se na to :D
Top