Search results

  1. ja sam bio pro

    Spam

    I tako dođe mi u glavu da uđem poslije toliko vremena na rachun, da vidim kako napreduju Džermin i Tahir.. i onako pogledam Markova noblanja na 32-ici .. Joj Marko :D , blamage, i bolje što sam prestao da igram :p:p
  2. ja sam bio pro

    Spam

    A vidi gotovo je :rolleyes: , meni je jako žao što nisam mogao nastaviti igrati aktivno ali eto, čestitke na pobjedi i od mene. :D Ako ništa barem će neki igrači kao Mario osvojiti nešto :D Ostalima svaka čast, igralo se aktivno i tjt, postavke svijeta ravno logici od Vedada znači kurčina ali...
  3. ja sam bio pro

    Spam

    hahahaha, još malo :rolleyes::rolleyes:
  4. ja sam bio pro

    Spam

    Auuu di steeeeeeeeeeeeeeee ribeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Fali mi puno ovo sve ali ne mozeeeeeeeeeeeee, btw izgleda da PDP ubija :( Cigani. :rolleyes:
  5. ja sam bio pro

    Spam

    http://prntscr.com/i9x9qs Jeste slatki:rolleyes: Čestitke na 1000 pregleda ! http://hr.twstats.com/hr31/index.php?page=player&id=115129&utm_source=hr&utm_medium=player&utm_campaign=dsref Bravo Osmičevićuuuuuuuuuuuuu, yeah. #1000pregleda #osjećamsespecial #volimžene #hvalafanovi...
  6. ja sam bio pro

    Spam

    Uvrijedi me kad te molim da prestanem da te volim uvrijedi me al' toliko da postanes meni niko
  7. ja sam bio pro

    Spam

    Đesiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rolleyes:
  8. ja sam bio pro

    Spam

    ''proćitam '' .. ajd mrš molim te.
  9. ja sam bio pro

    Spam

    Ok Adine :(
  10. ja sam bio pro

    Spam

    A šta nisi se obrukao svaki prethodni server pa si došao i ovdje. :oops:
  11. ja sam bio pro

    Tema za komentare: Putujući trgovac

    Super, mozda bi trebalo samo da bude 200PB da se plati pa da moze vise šrkinja, nekako ne zelim da igram sa ovim koji nemaju PB, ne bi fer bilo. Pozdrav
  12. ja sam bio pro

    Top 10 igrača

    HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA
  13. ja sam bio pro

    Top 10 igrača

    Sagni se Igoru još, hajde :D Kao što gore piše moje mišljenje, komentrišem ljude koje znam koliko-toliko. Indiru ne znam, i neću da bilo šta kažem. Čitajte :)
  14. ja sam bio pro

    Top 10 igrača

    Drugačiji koncept cu da postavim.... skill je isključivo na vještine.. inteligencija koliko je ko psihički jak i stabilan, pri tom mislim na savladati neprijatelja prije svega mozgom.. i tu uključujem i tipa ko ima hladnu glavu a ko ne. Ovo je samo moje lično mišljenje, ako vam se ne sviđa...
  15. ja sam bio pro

    Top 10 igrača

    Ja bih dodao i Doktora tu, radi estetike..
  16. ja sam bio pro

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Doviđenja, hvala. :) Dotični me neće ostaviti samog, i pri tom na fejsu mi pisati '' nisam lud da igram '' . Sretno tebi, vidjet ćemo na kraju ko je koga zapravo izgubio. :)
  17. ja sam bio pro

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Eto odo ja sad, neću ništa više.. a ti što si pobjegao sa hr30, Dino tamo nije spavao branio '' tvoje pleme '' .. Pozić.
  18. ja sam bio pro

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    http://prntscr.com/gsx48u Nemoj gledati to zadnje noblanje akademaca. :D Joj jadničak hvata se hr25 od muke.. :/
  19. ja sam bio pro

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    Pa ja sam mamlaz i mentol :rolleyes:
  20. ja sam bio pro

    ANKETA: hr31 - no1 igrač

    hahahahahahaahahahahaha hr25 svi koji su igrali mogli su da vide šta sam radio, kao i tvoj dual '' Benjamin '' ( : Daj be Vedo jel ti pomogao ko sastaviti komentar, nije sramota reci slobodno... a hr25 sam uzeo sa ponosom i zasluzeno broj 1. Hr26 jesi jak bio nema govora, jarane imao si na...
Top