Search results

  1. ja sam bio pro

    MARKO OSVAJAČ ! HAHAHAHAAHAHAH

    Grupa Facebook '' Nimfo '' . Član Ivan Fotak poznatiji kao Death Knight. Igrao na accu : '' Otac Na Igricu '' , na jednom od glavnih rachuna. Prenosio naredbe konstantno napade na Ubicu. Laganje Marke i čitave ekipe. Eto samo kao završni dokaz, čestitam Marko ti si majstor defnazive. Tuga, Jad...
  2. ja sam bio pro

    Veni Vidi Vici

    Čestitamo Otac Na Igricu, Vaše pleme je uspjelo zadržati sve tajne 48 sati, te ste time pobijedili u ovom svijetu! Vaše će se pleme zauvijek pamtiti kao prethodnik ovog novog doba prosvjetljenja i blagostanja. Još ćemo neko vrijeme držati svijet u modusu mira, kako biste se mogli oprostiti s...
  3. ja sam bio pro

    Top 10 PLEMENA (no hejt)

    Pošto nema nekih promjena, evo ja bih otvorio temu samo za 10. (rofl) 1 A.B - Pa nisu loši hahaha, vidim dosta novih imena ima i dva tri nicka starija ali sve u svemu nisu loši, i ako ima dosta početnika mislim da bi mogli pokazati nešto više.. 2 A.B.C 3 A i O - Opasno pleme, old skul...
  4. ja sam bio pro

    Poštovanje svima..

    Dobro veče svima vama, nikoga ne mogu da prisilim da pročita sledeći tekst, stvarno nikoga na vama je da odvojite vaše vrijeme i da pročitate i razmislite o onom što ću vam pokušati reći ovdje. Ovo je igrica, na ovoj igrici svi smo mi ponekad pokazali našu dobru stranu, kao i našu lošu stranu...
  5. ja sam bio pro

    Poštovanje svima..

    Dobro veče svima vama, nikoga ne mogu da prisilim da pročita sledeći tekst, stvarno nikoga na vama je da odvojite vaše vrijeme i da pročitate i razmislite o onom što ću vam pokušati reći ovdje. Ovo je igrica, na ovoj igrici svi smo mi ponekad pokazali našu dobru stranu, kao i našu lošu stranu...
  6. ja sam bio pro

    Poštovani Igračhi.

    Evo ovako, prvo da mi admini ovo ne diraju, ne pripada ovom dijelu foruma ali pošto se ovo čita više nego forum hr25 napisati ću ovdje. Već sam jednom na hr24 pisao da ja odustajem nakon što su me ishrdali i nakon što sam mogu reći dušu svoju uložio u OSG, sada kada sam ispunio ono što sam htio...
  7. ja sam bio pro

    Top 25 Igračhi

    1 Shockwave. - Vjerovatno se spojio, ne farma aktivno, poraženi ništa, što znači ima dosta vojske , najveće gradove i može puno :D 2 Snupy..89 - Uporan dečko, rokao mi je rođaka koji je za mene kupio pb, brzo dosao do kata osigurao okolinu, farma aktivno, itekako dobar za sad 3 =CMV=...
  8. ja sam bio pro

    Čestitke

    Jutros sam odustao, previše čovjek gubi živce kad ne spava i pazi po deset racuna i padne onaj 11 ti, kojem sam rekao da pazi na racun, priznajem poraz što manje prozivanja na moje ime ja sam dao sve od sebe bolje od ovoga ne mogu.. Nisam nikome ulazio na račun na vaše čuđenje igrao sam totalno...
  9. ja sam bio pro

    Reporti ..

    Za one koji ne prate, lijepite i vi protiv nas i mi protiv vas, da bude zanimljivi forum, evo zadnjih 48h od nas :) http://prntscr.com/b8r122 http://prntscr.com/b8r1b3 http://prntscr.com/b8r1n3 http://prntscr.com/b8r1td http://prntscr.com/b8r27m http://prntscr.com/b8r2hz...
  10. ja sam bio pro

    Dogovor :)

    Pozdrav svim igračima i vodjama sva 4 vodeća plemena na hr24. Pošto admini neće ništa, bliži se 1. Maj (NEDELJA), dosta nas slavi i neće biti kući, jel možemo kao ljudi dogovoriti da taj dan nema ni fejkova niti ičeg :)? Ako je moguce neka se izjasne vođe plemena, i da dogovorimo to fino :). A...
  11. ja sam bio pro

    Top 25 Igraci

    1 Sniper221 2 gamma 3 TW Grand Master 4 ZULU 5 Kralj Atila 6 kozinai 7 histrion 8 Pelle 9 Mr. X. 10 Almiir12 11 didier zokora 12 dekker 13 Ku*ata Bakica 14 TRI METRA 15 master.ba 16 doniuss 17 kwonel...
  12. ja sam bio pro

    Osmicevic Dino <3

    Eh, hajde neka mi admini ne diraju ovo, ako sam nesto zasluzio na ovoj igrici to je da mogu otviriti temu barem za kraj.. Odakle i kako da pocnem.. :love: Ovdje vec spadam u old skul igrache, mnogi me znaju, ustvari popularan sam i cao haha zezam se, eh igram godinama, naravno svi me znate...
  13. ja sam bio pro

    Spam

    hahahah, eto ide hr23 , stvarno me zanima da li ce biti jakih plemena :P
  14. ja sam bio pro

    Bilo bi okej..

    Neka admini prebace temu gdje treba ja se jedva snadjem ja samo udjem na spam zeznem stvar i odem.. Pa mislim da ce se dosta igraca sloziti.. Ovaj chat sto je kreiran je odlican, samo bih htio da pitam jel moguce da se uvede grupni chat? Npr vise ljudi u istom chatu na plemenima, da ne mormao...
  15. ja sam bio pro

    Top 25 Igraci

    Eh, vrijeme je i za ovo, ozivite forum da se prepiremo , svadjamo, volimo , grlimo, komentariste, hejtujte, ulizujte se, hvalite :D Idemo :D 1 SO-SI * Ekipa na rachunu razvaljuje, zasluzeno no1 2 Your Side -TH- * old skul igraci , respect 3 emilioooo * ma premium...
  16. ja sam bio pro

    Top25 Plemena

    Mislim da nece vise doci ni jedno ozbiljno novo pleme, tu je sto je, i to ce se vrtiti vecinom u Top25, sad tko ce gore, tko dole to se ne zna. :D Evo ja cu prvi. :D 1 NM - imaju odlicnu poziciju, i vjerovatno jedno od dva plemena sa najjacim igracima trenutno 2 Loyal - isto dosta...
  17. ja sam bio pro

    Oproštajno veče, Osmičević Dino

    delete.
  18. ja sam bio pro

    TOP 10 Plemena

    Slo - Samo premium radi hahah, msm da nema tamo pet dobrih igrača :D Elite - Ovo je bruka i sramota za plemena.. :S Nema od njih ništa , zidari ;) :)) - osvajaju server definitivno :D -PROV- Ma veze s vezom, sramota i bruka broj 2 -GBE- Odlični momci Barb@r - akademija jača od glavnog...
  19. ja sam bio pro

    Duall

    Izvinite, ne znam gdje da pišem.. :D Evo ovako, potreban jedan igrach da igra sa mnom duall, po mogucnosti da je ozbiljan i da ima vremena da farma sa mnom i sve ostalo, rachun ima 12K pt, u top3 tacnije trenutno je prvi. Pa eto, rachun ce biti pola-pola, svi zainteresovani neka se jave...
  20. ja sam bio pro

    Prijedlog

    Evo ovako nezz gdje da stavim pa ovdje :) Sta misle admini o ovome: da sa pomocnikom mozes da farmas i ostale igrace a ne samo barbare? puno bi nam olaksali :) i kada krenu dnevne nagrade da li postoji mogucnost da kada nosis dnevnu titulu da si najvise ofarmao ovo dajem primjer, da...
Top