Search results

  1. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Koje crno pecanje...nemam vremena da prdnem...vozim neku kamioncinu,samo nocu...vikendom nesto privatno...Razmisljao sam da montiram lap top u kamion...mozda bi mi vozici u igri bili dobri...ali oni na putu ne bi sigurno :)
  2. Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

    Vidim ja...lepo se vi zabavljate ovde ;)
  3. Zatvaranje svijeta 20

    Zahvaljujem svima koji su igrali i verovali u RB.Nadam se da ce HR server opstati i da cemo nastaviti druzenje ovde.Sve pohvale igracima RB plemena za ovo brzinsko osvajanje sveta.Hvala svima i vidimo se opet ;)
  4. Spam

    Budi malo konkretniji...neki nickovi,imena..."prazne puske,dvojica se plase" :) :) Neznam na koga mislis...jel mislis na ovu polovinu mojih koji su ti slatko i sa apetitom pokupili sva sela za 24 h i rekli "bravo kalle,trebao si to ranije da uradis"...mozda na njih mislis.Sto se tice te druge...
  5. Spam

    Daj cuco,vidi...znamo se...jel moze neki NAP iz pocetka :) :) :)
  6. Spam

    Znam Cuco...svaka cast...drugi put isto uradi/te.
  7. Spam

    Znas gde je izlaz ;)
  8. Spam

    Ma napustio momak igru covece...ja da bih zastitio farmu...kazem Cuci,moj multi-ne diraj...posto su njih 4 na acc farmali ko ludi,ponadah se da ce i meni upasti kasika u med...ali to je bilo neko kratko vreme,i taj acc se redovno farmao od svih nas. Eto kakvu glupost mogu ljudi da ti uzmu za...
  9. Spam

    Navatah i ja neku bedu da pokupim ressa...daje covek sve..kaze farmaj slobodno...i sta je problem sa tim ?! To je nesto sad novo...to je nesto strasno...sta ? To niko nikada nije uradio i sad si nesto kao iznenadjen sto se farmaju neaktivni acc...narucito ovih sto napustaju. Toga je bilo...toga...
  10. Spam

    Ti da si malo upoznat sa istorijom ove igrice...znao bi da smo tog jakog protivnika mi sami napravili,na proslim svetovima.Ono sto nam je jos draze u vezi Hr 10 je da smo igrali protiv vrhunske ekipe igraca...koja je tu dosla zbog nas da odigramo revans.I nismo utekli,nego su nas ljudi...
  11. Spam

    I eto...drage moje kolege i jos draze mi koleginice...to vam je to,HR 20 smo dobili expresnom brzinom.Od prve akcije katanja pa sada do zadnje...nije bilo previse pauze.Neko ce reci da nije bilo kvalitetnih protivnika...bilo je kvalitetnih igraca ali ne i ozbiljnih plemena...
  12. Svijet 20 - Postavke

    Pa zato sad i prozivas :) zato sto ne dolazis...mi pomislili neko ozbiljan...kad ono samo mali ker :) av av av :hahaha: Ajde...sto neces...frka vam da dodjete...sta si ti,neki externo forumaski igrac :lool: Cekaj malo...daj objasni ljudima ko si ti...gde igras...koja ekipa...najavi nesto...
  13. Svijet 20 - Postavke

    Ma samo ti nama dodji :) leto,zima...biraj kad god hoces :) povedi i prijatelje... ;) Evo sad...hr 20 krece...jel dolazis sa ekipom ili samo lajes :)
  14. Svijet 20 - Postavke

    Posto su postavke izglasane...nadam se da je ovo prigodno mesto za malo spama :) RB pleme (ba2-ba8-hr10) ide na hr 20...vracamo se po komad slave koji nam pripada :lool: Pokusacemo da podignemo jedan novi RB,sa nekim novim ljudima i clanovima...ali svakako filozofija plemena ostaje ista...old...
  15. Svijet 20 - Postavke

    Brzina igre: b)1.2 Brzina jedinica: b)1.2 Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu) Pravilo farme: b) neaktivno Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje Crkva: b) neaktivno Noćni bonus: a) aktivno od 1:00 do 7:00 sati Zastave: b)...
Top