Search results

  1. Svijet 24 - najava

    Ova poboljsanja bar se meni svidjaju,vec sam ih isprobao.Puno srece I uspjeha na 24
  2. Postavke: Svijet 21

    Sad recite da vam se ne smuci kad znate da treba za prvu fazu pola godine,pa dok se ne osvoji 85% dominacije jos ko zna koliko.Treba skratiti trajanje (sto mislim da je nerealno),ili smanjiti dominaciju na 70%(sto se moze), ili izbacivati svijetove svakih 6 mjeseci a ne svaka 3, jer cim pocne...
  3. Postavke: Svijet 21

    Ima da bude kako oni kazu,a kome se ne svidja ima I drugih servera.Ja trenutno igram jedan brzi svijet I razmisljam da se ne vracam na ove spore svijetove koji traju predugo,dok pocne I zavrsi mozes napraviti dijete I poslati ga u vrtic
  4. Postavke: Svijet 21

    Brzina igre: c)1.3 Brzina jedinica: a) 1.1 Moral: b) neaktivno Pravilo farme: a) aktivno Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje Crkva: b) neaktivno Noćni bonus: b) aktivno od 02:00 do 06:00 Zastave: b) onemoguceno Jedinice...
  5. Svijet 21

    Hhahah vrlo si duhovit
  6. Svijet 21

    Kad bi se moglo ocekivati pocetak svijeta 21? Unapred hvala.
  7. Svijet 20 - Postavke

    Meni samo da ima nocni bonus od 00:00 do 08:00,a ko ne moze spavati neka broji ovce ;)
Top