Search results

  1. Top 25 IGRACI

    Tako je bilo ja licno cuvao racune . ALI NE BITNO: Sada vezano za hr25. Nije problem opljackati preko 300k na dan ako ims preko 2k lake.....
  2. Top 25 IGRACI

    Jao kako ste mi vi posteni igraci, Bravo , Bravo. Mozda se vi ne sjecate mene igrali smo zajedno u na 15 u dragon pleme ja vama i anesu cuvao po 2 racuna za farmanje, ko fol meni rekli ljudi prestali igrati. I SADA vi meni nasli pametovat ko igra posteno idi poklopi se serpom po glavi i suti...
  3. Top 25 IGRACI

    Odri ih osmicevicu sve lopatom po glavi ne skolovana derista.
  4. Top 25 IGRACI

    Vidis da ti podsvjest sama govori da si gay hahahhaha hahaha Kkao se sam oda hahahhahahah ahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  5. Top 25 IGRACI

    Svasta se prica za adina, ja sam cuo da je nastran, odnosno da je gay.
  6. Spam

    Stoko; bagro; marvo, danas se otvorio njemacki svjet 121 postavke ektra, ne mogu se slati resursi nj igracima u plemenu, ne mogu se kupovati resursi, iskljucivo taktika i skil dominiraju.Ko hoce bujrum, da odem i ja jedan svjet gdje se pb ne koristi, tako da svi ste pozvati, otprilike igraca...
  7. Spam

    Nisu upucen u igru
  8. Spam

    Bagro posto se sv 22 otvara krajem mjeseca ahaha ahahhha hhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
  9. Spam

    Bagro ima li ko kakvu info kada se treba otvoriti ht 22 i da li ce se otvarati u naredna 2 mj ili ikako?
  10. Spam

    Tako i osmicevic restartuje izbaci iz plemena niti ceka 24h niti nista,,, to svi znaju taktika je ta provaljena , ali nema veze jednog sam vam igraca restartovao jednog srusio. Odmene dovoljno..
  11. Spam

    Toni botu jedan, je li ti krivo sto sam opljacko 5 miliona resa a ti nisi ni milio i po, znam da jeste ,( na pocetku si govorio za moja ciscenja da su samo guboljenje vojske) nisi to mogao sam sebi oprostiti, nemoj mi tih supljih prica, kako sam farmao svoje racune, jer bi dobio ban, da jesam i...
  12. Spam

    Manelaj je rekoa da cu dobiti def imam i poruku mogu dokazati prema tome, posato je ljeto i nisma igrao ozboljno, zatno nas je i bilo 5 na ankautu, Toni nobina, pleme vam je s defom preslabo jer je prvih 15 igraca kako idu na rangu i of prema tome vidimo se na 22. ako ppocne poslije jeseni...
  13. Spam

    Pozdravi mi tonija
  14. Spam

    Botina, ppleme je tako slabo s defom nikada nisam igrao u slabijem.
  15. Spam

    Ali kazna stize uskoro ce mu jedan igrac imati opciju izgradi novo selo hahhahahhaha
  16. Spam

    HAHAHH Ma toni nobina, naveo neke preglupe razloge kao nisam trebao uzeti selo na drugom kontu, i td, vredjanje i slicno,
  17. Spam

    Vidimo se raja na hr 22 pozic..
  18. Spam

    :woot:
  19. Spam

    Izvanredna kvota 1,06 se odnosi na kontinent koji se nalazi na jugoistoku, miminalna uplata 100 pb, kuca uzima sebi 50% od dobitka, Ajmo raja kladite se pb saljeite. Ko pogodi na koje pleme svoj pb pomnozi sa kvotom 1,06 sRETNO SVIMA; I LUTRIJA PLEMAN IMA SRce , ako te pogode plemici imas...
  20. Spam

    Ne faramam poslao train, i sada pravim tajming za def i tako to znas kako to ide
Top