Search results

  1. Raspuštanje plemena -REV-

    Dijete drago, mene si bušio a sebe probušio ....izvuci pouku!!. Lako ti je slagati ljude, pobogu ali ti lažeš sebe, kako li ti to uspijeva?? Spusti nos više,vidiš da ne vidiš svijet oko sebe od njega!!.... Evo ovom prilikom čestitam svim igračima bivšeg REV plemena koji su na bilo koji način...
  2. Raspuštanje plemena -REV-

    Vidi viidi dobro obaviještenog,,Atila traži špiju a on mu najbliži suradnik, čačkalica ipak vrijednija:) ...Šta bi seljak uradio sa kravom koja daje puno mlijeka.. i na kraju se ona ˇposereˇu kantu s mlijekom? Upravo to si ti uradio. Badava ti podaci kad su bez duše. Upravo tako si i igrao i...
  3. Raspuštanje plemena -REV-

    Evo u ime svih onih koji igraju, zamolio bih te da svoja inteligentna rješenja sačuvaš isključivo za sebe i da progutaš svoju nemoć i frustraciju. Učinio si najgoru stvar koju netko u ovoj igri može učiniti...ugasio si račun, a prije toga si morao zablatiti igru pišući onakvo bezobrazno pismo, i...
  4. Raspuštanje plemena -REV-

    Račun ..Živa ..je Slovenac... pa ti vidi tko li je svoj, ja ili ti Ako najbliže prodaš za 30€.. za koliko prodaš ostale?? za čačkalicu.. za 1 koplje??? Karma te sustiže!! What putt that you'll get shit putt, shit you get
  5. Raspuštanje plemena -REV-

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ajde ljeba ti, sestra mi bolesna, ima leukemiju, a ja nemam para ni za lijeka.. ako možeš mi pomoći! Koliko košta lijek? upita Slovenac .. 30 €...
  6. Raspuštanje plemena -REV-

    @Fire Phoenix ... Bože mili...ma čime to tebe kroz život tako hranili... pa do jučer si balavac nosio.. a gle ga sad .. momčina prava.. naučio pisat, doduše ne potpuno al ajd neću cjepidlačiti, i odmah takva elokvencija u zaključcima, doduše etikete su al neću cjepidlačiti....mislim da si ti...
  7. Raspuštanje plemena -REV-

    Hajde jarane, nauči već jednom kako je to u životu biti ČOVJEK a ne nafiksana ovisna tikva koja će za jedan einspritz prevariti i vlastitu sestru (usput hoćeš li nam svima objasniti kako ti se to sestra čudnovato od leukemije tako naglo izliječila). Tu kod nas u Hr ti se bunika puši, nije možda...
  8. Raspuštanje plemena -REV-

    Jasno da ti je MALI. Od takva si materijala, sve ti je MALO. Na kruški rastu kruške a jedini ti exkluziva..krumpir !!! Čips jbte.... Ajde beskičmenjače uzdiži slavi svoje beskičmenjake. Uživaj u slavi izdaja i ljudi i sebe samog. To je tvoja mantra. Dođoh ,za*ebah, odoh. Morska voda ti možda...
  9. Raspuštanje plemena -REV-

    @katalonija....tvoja ˇpohvalaˇ je oximoron, pohvali ˇLordaˇ za časno gašenje računa. Časno nas je sve za*ebo koji hoće igrati. @ Ludi petak .... vidim da si se tako slatko nasmijao, valjda odaaavno nisi tako. Očito je da su ti pasala moja sranja, utažila ti glad i sad si miran? @ pjana...
  10. Raspuštanje plemena -REV-

    Čudno je kako i ti ispred svog imena ne stavljaš prefiks ˇLordˇ (oznaka prepoznavanja svih prištavih žutokljunaca punih ˇznanjaˇ željnih časti i slave, puni želje ,praznih glava i osjećaja). Šta misliš zašto je prije bio razmak 50ms a sada 100ms u trainu?
  11. Raspuštanje plemena -REV-

    Tradicija ba..igrača se nastavlja..ajmo svi navrat nanos...dok ide drži te se.. kad krene dolje... uff privatni problemi, nađi nekog, okrivi ga da ˇčastˇ bježanjem sačuvaš. Igram ovu igru jako dugo i na svakom svijetu se ovo pokaže, počevši od s4 i vrhunskih ba server igrača.. Tooney..pobjegli...
  12. Raspuštanje plemena -REV-

    Da je baba muško zvala bi se Duško. Tko je spominjao momke?
  13. Raspuštanje plemena -REV-

    Bolje dostojanstveno antiigrački ugasiti račun nego igrački nedostojanstveno izgubiti sela.Ma bravo. Ne, ne vidim tu ni mrvu dostojanstva i ne pričaj gluposti Džo...to je kukavičluk, jadnost i nedostatak samopoštivanja i poštivanja drugih kako suplemenika tako i protivnika. Dijete se zaigralo...
  14. Spam

    zar postoji akademija???
  15. hr23-rasplet

    NEXUS http://prntscr.com/abwr0x Jos nisi ni otvorio poruke, a napisao sam ti je ko covjek covjeku. Poštovanje, zavirio bih malo u TW stats, njima vjerujemo obojica ... nadam se. Ovdje se ne radi o jednom selu..jednom igraču..kako sugeriraš, već radi se o dva sela.. dva igrača. Radi se o...
  16. hr23-rasplet

    Kako ovo nazvati...ˇpričam ti priču" iliti ˇšarena lagaˇ za forumske priče, poštovani i uvaženi kolega, ni jedna se stvar od takve važnosti ne odigrava se u mom plemenu bez mog znanja... a ja ti imam duboko i široko pamćenje... no ništa ama baš ništa od ovoga što si iznio nije došlo do mene ...
  17. hr23-rasplet

    Ako je ovo uistinu Francetićeva izjava, moram reagirati, nikome ne ostajem dužan pa ni vlastitom bratu, ili je stvar obrnuta kod braće Francetića... Opravdano je resetirati igrača koji te deffa pogotovo ako mu prišiješ etiketu multića od protivničkog igrača.. zar ne Francetiću? ... No meni nije...
  18. Spam

    Kriva ti logika. Primarno, ova igrica je osmišljena da netko zaradi preko sekundarne uloge... da se mi poigramo
Top