Search results

  1. BushwackeR

    Spam

    izvini Pjana zaboravio sam tebe.. Razbio si 31.. Sve sto pises u vezi mene je tacno. Budi mi pozdravljen!
  2. BushwackeR

    Spam

    Bravo Pami.. Toliko gluposti si napisao da ne znam sta da ti kazem.. Za svih 4 mjeseca pala nam ukupno 3 sela od kojih jedino Gamma zadrzao selo ..Ko je pobjegao sta lupas? 3 mjeseca skoro nam niste mogli nista jer takve su i postavke da uzeti selo mozes samo na prepad, srecu i malo...
  3. BushwackeR

    Spam

    Kud si glup, kud patoloski lazov.. Shalom nalog u Nimfama na 30 najvise offa imao i jedan od najvise na serveru zajedno sa Ubicom ali opet pravili def da bi pomagali druge zavrsili 2 u podrsci a nismo morali niti nas je ko tjerao.. Na 31 igramo pretezno def da ne bi zavisili od drugih i pored...
  4. BushwackeR

    Spam

    On je profi, nemoj tako.. Prvo nobla 15 free sela na pocetku, amidzica itd.. onda nobla narednih 40 sela free od akademaca I prevarom, onda pokupi neaktivce iz svog pl mena I kad skupi jedno 60 sela onda pocinje njegova igra zvana trpajte svi zivi def u njegova sela tipa 120k ( dok se drugi...
  5. BushwackeR

    Spam

    Hahahhhh pa sta ti mogu kad si glup jbt hahah Jel citas sta pisem da smo bili prvi u oda.. svi sto su igrali tamo znaju sta je bilo i kako je bilo.. Kakve veze ima koliko nuka i kakav je oda.. Nekad posaljes nuku pa prodje kroz selo jer nema vojske a nekad zakucas 5 nuka na stakovano selo pa...
  6. BushwackeR

    Spam

    Sta da ti napisem na ove gluposti sto pises.. Nisi vrijedan odgovora jer ti je inteligencija ko u zlatne ribice. Postavljas ODA sa 30 citavih 5 mjeseci od kako je server zavrsen tamo hahah..Znaci septembar mjesec pa do sada.. Sta reci!! Jel tebi jasno da su ovih 13 na listi po ODA bili iza nas...
  7. BushwackeR

    Spam

    Nismo mi izgubili prvo mjesto zbog obaveza nego zato sto nismo ganjali rank.. Kad je server odlucen prestali smo da igramo jednostavno.. ne samo mi nego i mnogi drugi..
  8. BushwackeR

    Spam

    Hvala ti za one 3 nuke sto si poslao, srce si.. I ja sam poslao nasih 200 drugim da noblaju pa sta.. Uvijek neki izgovori cim ne ide nesto po planu, svi lafo rade idu u skolu i ostale gluposti isto ko da mi ostali sjedimo kod kuce 24h za kompom i nemamo zivot.. Svi su u istom sranju nema...
  9. BushwackeR

    Spam

    Kakve gluposti cuj prestar za igricu hahah Kakve slike postavljas to?? Neke statistike jel hahah:rolleyes: Nivo inteligencije aka Joge.. Prestar da savjetujem? Od koga ti slusas inace savjete? Od nekog sa 10 godina jel? Dobro da znam.. Suti Pami bolje ti je, pobjego si na 30 glavom bez obzira sa...
  10. BushwackeR

    Spam

    Cuj molim te ”uzeli ste sela koja se ne mogu braniti” ahahhhahha Za ove sa malim IQ u prevodu to znaci selo je bilo pored aktivnih igraca tipa Ivek i One Above All i nismo imali sanse da nesto uradimo pa smo ga pustili.. vise volimo da noblamo neaktivne igrace I tako ispadamo profi igraci u...
  11. BushwackeR

    Spam

    Hahah Pamiiii, pa ako se ko digo u nebesa to si najvise ti i onaj lapan Joge... glumis neku facu jbt za ne povjerovat..Jebo vas i plemena i dokazivanje neko na svijetu sa osmatracnicom i limitom za slanje fejkanja.. Vidili smo svi a i zna se ko kako igra od ranije..
  12. BushwackeR

    Spam

    Potrazice Wicked..
  13. BushwackeR

    Spam

    Znaci Milen vam dao sifru od Grbave, i ti priznajes da si ulazio preko drugog mobitela na njegov racun i samim tim priznajes da si ti taj koji je ispraznio sela, poslao vojsku vani na racunu Grbava deva i onda ste slali plemke da noblate sela.. Naravucenije svaka zloupotreba nekog racuna se...
  14. BushwackeR

    Top 10 igrača

    :eek: ne znam gdje sam ja bio, a gdje Pidi bio:(
  15. BushwackeR

    Top 10 igrača

    Slazem se Pjana treba biti optimista al uvijek je bolje biti realan:D
  16. BushwackeR

    Top 10 igrača

    Uzivaj dok mozes Joge ko zna koliko dugo ce da traje..
  17. BushwackeR

    Top 10 igrača

    Joge kakav je vazduh u top 10?
  18. BushwackeR

    Spam 1.0.1 beta

    tako je :D
  19. BushwackeR

    Spam 1.0.1 beta

    cuj mozda ccc :rolleyes:
  20. BushwackeR

    Top 10 igrača

    ko mi kaze :p
Top