Search results

  1. cestitke

    samo da neces bit u dilemi;) goodlife odigrao zadnji mjesec na Kulijacku, tako da hvala ti na komplimentu, a prije nisam igrao od 11 mjeseca... Pozz
  2. cestitke

    Nista hval svima na dobroj borbi, Vule vidio si sto smo Kuli i ja, kad igra stize u ovu fazu, ovo se ne moze pobjedit, slazem se sa tobom kad si rekao "ako restartamo Kulijack, osvojit cemo server"... Nikad ne mozete restartovat Kulijacka, zakucali ste 600k jedinice kad ste pokusavali i to je...
  3. Spam

    Pogledaj na slo serveru jerryy92, s13 i s17, preko 150x pljackas dana, nema ovde ni priblizno ovako aktivnih acc kao sto so Kulijack i Jerryy:)
  4. Spam

    Ali slazem se i ja;) bolje bi bilo bez, onda nebih Kulijack bio samo 23x pljackas dana, nego 50+;)
  5. Spam

    Bla bla bla Vule, dok nisi izgubljao se nisi javljao ovde;)
  6. Spam

    Da sigurno;) vec dobro da imam PB, sve automatsko tagguje, sjece, imam i funkciju da platim 2k PB i dobijem 200k koplja i 200k maceva.. Svasta ljudi... Mi neki ljudi idemo svako jutro na posao i radimo i 10+ sati ako treba, nemam vrijemena da farmamo kad imamo 100+ sela, ali imamo para da...
  7. Spam

    Dada PB;) samo se vi tolazite sa ovim;) nije sve PB, nije PB ubranio 600k jedinice i 15 trainova;)
  8. Spam

    Da, mi smo trebali obnovit vojsku, s vi ste odmah napali i prekrsali dogovor, sad nema ni Zicota, koji je prekrsio dogovor, ni Cmja nigde... Molim vas, igrajte jer mi je vec dosadno kako vas noblam a vi nemozete nistaa;) KULIJACK +26;)
  9. Spam

    Side 1: Tribes: -WP-, -WPa- Side 2: Tribes: *CM*, *MC* Timeframe: Last 24 hours Total conquers: Side 1: 46 Side 2: 20 Difference: 26 Total conquers against opposite side: Side 1: 26 Side 2: 13 Difference: 13 Points value of total conquers: Side 1: 309,146 Side 2: 126,186 Difference...
  10. Spam

    Side 1: Tribes: -WP-, -WPa- Side 2: Tribes: *CM*, *MC* Timeframe: Last 24 hours Total conquers: Side 1: 32 Side 2: 16 Difference: 16 Total conquers against opposite side: Side 1: 14 Side 2: 9 Difference: 5 Points value of total conquers: Side 1: 172,830 Side 2: 80,888 Difference...
  11. Spam

    Solidna akcija CM, pohvale... Bravo Miki, dobro si izkoristio OFF :D :D
  12. Spam

    prosječni kladionicar, jebiga
  13. Spam

    trebate više igrat i manje pričat ovde... na 90% igrača od CM nemam ni moralu 100...
  14. Spam

    kad i igrači CMja kažeju kako je mogao Vule ovo napravit i prekršit NAP onda neznam o kakvi izdaji ti pričaš;)
  15. Spam

    Lopove lopove :D Vule nezna što je NAP :D Jbg, sjebao samog sebe :D
  16. -SB- oprostaj

    Davide, nekad si mi kazao. Ja najbolje čitam ljudi i znam šta čejo napravit... Sad ti ja kažem... Jedini čovjek kojeg nisi nikad pročitao, sam ja :) Ali vjerovatno malo ljudi zna zašto... Sve je u glavi... Sve se vrati, sve se plati... Pozdrav svima...
  17. Spam

    pozz svima
  18. Spam

    Pa gdje je sad ovi Flush?? Ljudi mi pise ako mozejo ulazit u pleme, da bi jos malo igrali... Prospe sedmice bili ste najjaci, pricali kako smo losi, a gdje ste sad? Gubite sela jedno za drugim i vi se imate za najbolje... Jao ljudi... Ovo je jos pocetak... Vidimo se;)
  19. Spam

    dok vi pričate, mi uzimamo sela ;)
  20. Spam

    a onda šuti i ne pričaj gluposti o tome sa PB...
Top