Search results

  1. pjana

    Zatvaranje ležernog svijeta

    Kako sam čuo možeš, ali ne smiješ piti kafu :confused:
  2. pjana

    Zatvaranje svijeta 33

    uz Dombu i Atlantisa na Ameriku
  3. pjana

    Spam

    Marko Antonije
  4. pjana

    Zatvaranje ležernog svijeta

    daj nam premiuma wicked od sebe, što smo te trpili ovoliko godina na ovom serveru, mislim da je zasluženo pjanketu svom baciš 5k boba na netu, prošli smo mi kroz sito i rešeto :rolleyes:
  5. pjana

    Spam

    Hahahahahhahah dođoh vidjet šta ima kad ono VELIKI igor al malim slovima, daje svoje izjave. Kao prvo pobjegao si, a šta stoji je to da vam niko nije mogao ništa jer ste imali deffa nenormalno, što svog što plemenskog, čestitam na tome, ali kako ja igram ovo nikad deff nije pobijedio off. tako...
  6. pjana

    Tema za raspravu: Server transfer mogućnost i budućnost igre Plemena

    Logično da se znalo, nego sad bi trebalo napraviti najjaču ekipu sa hr, i povesti tamo na taj novi svijet koji počinje uskoro, ako ništa zajebancija za početak, jer ide i ljeto, pa neki ozbiljan rokat pred zimu...
  7. pjana

    Spam

    A vidiš kako je kulturno izbacio zrimira da ne pokazuje statistika da je bio u akademiji hhhh, zna čovjek znanje šta ćeš sretan prvi maj zu zu
  8. pjana

    Zatvaranje svijeta 31

    Losi protivnici, cao cao
  9. pjana

    Spam

    NO OSMIČEVIĆ NO PARTY :D:D
  10. pjana

    Spam

    Meni je drago što sam tebe upoznao u rl, i dovoljno mi je bilo na 26. Dobar si kad ne spavaš, farmaš, lomiš fronte, sabijaš pdp na hr26, a čim se na drugom svijetu krene igrat protiv onda je 'na 26 te nažalost nisam dovoljno upoznao' a ono kad si htio napuštat taj svijet, to ništa.. Da nije bilo...
  11. pjana

    Spam

    Marko nisi nista uradio odim zalio se na forumu, i nasim igracima. Kad je bilo da je vedad zvao albina, odmao si potrcao kao mala plasljiva curica Vladimiru da se zalis i nisi uradio nista vise osim samo se zalio i cim ti je palo runsko napustio svijet. Meni taman postalo zanimljivo, a ti...
  12. pjana

    Spam

    Čestitke mom plemenu PDP! Marku palo selo i to runsko, izgubio malo deffa na njemu, i odma otvorio roman kako se ne može igrat ovo ono bla bla i obrisao račun. Pa marko nisam te ni krenuo još napadat ti već pobjegao i opet sam te pobijedio još jedan svijet. Dosadno mi je stvarno. Andi bot si...
  13. pjana

    Spam

    Da ste vi prosli sve sto smo mi(udba) i malo pdp, vi bi se obrisali jos prije mjesec i po, mozda i dva.. Mozda i cak kad su nama pala sela od luke, da se vama to desilo tad, tad bi se jos obrisali. Poz A doca to ne das svom starom jaranu sela jel :p ha smajke ni ti isto :( Geggege
  14. pjana

    Spam

    Ojjjjjj
  15. pjana

    Spam

    viljsuka>mikica nema potrebe da bilo šta drugo komentarišem, to je sve od vas, kako vi želite. Ustvari samo da dodam, magnum357>ubacivanje .. luka-99>ubacivanje .. 100-ka>ubacivanje ... sad poz
  16. pjana

    Spam

    Ja kako sam čuo ti si njemu nudio pb za ta sela... #samokažem
  17. pjana

    Spam

    Nemam ja pojma moj smajkec
  18. pjana

    Spam

    šta
  19. pjana

    Spam

    šta?
Top