Search results

  1. TheDoctor.

    SPAM

    I jel moram ja na svakom svijetu ove crnce rasuti,pa sta je ovo ljudi moji hahahahah
  2. TheDoctor.

    SPAM

    Hahahhahah aaaaaaaa otkad nisam ovdje nesto napisao hahah
  3. TheDoctor.

    Spam

    Ja i Sale se znamo u rl i vecinom sve sto kazem je zajb ne ozbiljno Naravno on je napravio isto greske na ovom svijetu ali sta bi :D Pa vidio sam vas skill kad ste igracu Grbava deva izmaknuli svu vojsku sa acca,pustili plemke na svako selo i nista niste uzeli hahahah... Pa jel to vama smijesno ?
  4. TheDoctor.

    Spam

    Vezir>provala na racun Grbava Deva>provala na racun erniss>provala na racun Bilo je tu jos 2 acca ali im se ne mogu sjetiti imena.. Uglavnom to su igraci sve u nasoj pozadini i to je ono sto nas je dotuklo....tako prevarom je prevagnuo svijet Ali nema veze,pokazali ste svoj skill jer nijednom...
  5. TheDoctor.

    Spam

    Nemoj me ljutiti..inace bi mogao braniti od vas a pustiti njemu.. Jesi to htio ti da budes rank 1 pa se sad prepao malo :D
  6. TheDoctor.

    Spam

    Hahaha pa podrazumijeva se...ti igras sa njim :D
  7. TheDoctor.

    Spam

    Cestitke ne na pobjedi vec na vise prljavoj igri:D Svoja sela ostavljam pamiju pa eto ako niste pohlepni nemojte dirati sela i sacekajte nek ih on nobla :D
  8. TheDoctor.

    Spam

    Hahah pisao mi je bi li kupio,ne znam jel se zajb ili sta Pba imam,tako da sam htio uzeo bi ali sto bi uzimao kad imam free sela koliko hocu da pokupim hahahah
  9. TheDoctor.

    Spam

    Hoce,nebitno koliko njemu padne sela,dat cemo mu free opet... Jeste ovo jutros kupili sela od ovog sto ste ga iznoblali jer meni je vec dvaput pokusao prodati ih...? :D
  10. TheDoctor.

    Spam

    Sto nisi naveo ko je to rekao ? :D
  11. TheDoctor.

    Spam

    Pa ako je tako,sto niste prijavili Wickedu da ga banuje i vrati sela,znamo da je slican slucaj bio i sa vama kad ste onaj sitt uzeli... A da odgovorim gore ovom na pitanje sta sam uradio sa free selima? Pa eto pod broj jedan ja sam uzeo ta sela cisto iz razloga da ih vi ne uzmete,da ne budu...
  12. TheDoctor.

    Spam

    Ko prvo nemoj lagati,banovao ti je wicked svaki racun na ovom vanjskom,sad si opet napravio novi... Jednostavno covjek ne moze odrzavati ravnotezu izmedju glupih ljudi i onih koji nisu glupi kad se ti pojavis,pa te mora banovati.. Druga i najbitnija stvar,govoris nesto za free sela.... Na...
  13. TheDoctor.

    Spam

    Hahahha gori su ovi sto se ne smiju javiti na vanjski tipa Sale... Posaljes na covjeka jedan train,padnu odmah 2 sela :D I njega cemo na claim izgleda
  14. TheDoctor.

    Spam

    Na kraju ce ostati on i mi sa One Above All protiv panjeva lagano....sve plavo iznoblati A gdje su ovnovi pjana aaaaa......Pa ja zid dignem za 10 min na 20 kad god treba :D
  15. TheDoctor.

    Spam

    Pa eto 31 selo samo uzeli....Hajde vi idite na godisnji,ja vam licno uzmem 50 60 sela :D
  16. TheDoctor.

    Spam

    Hahahah sad sam gledao,nisam dosao do tog postignuca jer nisam farmao plave,posaljem npr 100 sjekira i plemku....Nema tu farmanja A sto se tice ovog godisnjeg,mogu reci da ste slabo iskoristili priliku,accovi su bili vecinom prazni i opet slabo ste noblali :D
  17. TheDoctor.

    Spam

    Hahahahahah slabi su oni obojica :D
  18. TheDoctor.

    Spam

    Hahahah nesto su zauzeti izgleda...Ali zato sam ja tu kao predstavnik naseg plemena na vanjskom. A meni kako je ponestalo plavih sela,poceli crvene uzimati
  19. TheDoctor.

    Spam

    Bio sam napisao komentar za Vedada i obrisao ?
  20. TheDoctor.

    Spam

    Moglo je to i bolje momci,23 sela uzmem za dorucak :D
Top